İçeriğe Yönlendir
Özgür Kızılkaya

Kadran ve göstergeler için led tavsiyesi ve bağlantısı

Recommended Posts

Özgür Kızılkaya

Arkadaşlar hepinize merhaba.

Aracım Subaru Forester Xt 2005 model. Kadran ışıkları çok sönük kalıyor ve yeşil diye beyaz led takmıştım T5 ler pek sıkıntı çıkarmadı ama T10lar sürekli kendinden geçiyor. Şu an bir tanesi korku filmlerindeki cızırdayıp yanıp yanıp sönen florasanlar gibi efekt veriyor. Aliekspresle falan uğraşmadan Tr den alabileceğim T5 ve T10 dipsiz tavsiyelerine ihtiyacım var.

İletiyi paylaş

Talat Serkeş

Photon alın. Bulamadınız mı çinden osram ve philips alın tr de bulamazsınız çok zor

İletiyi paylaş

Özgür Kızılkaya

Photon için link ya da kod verebilir misiniz?

İletiyi paylaş

Talat Serkeş

T10 photon hepsiburada vs var. Ama t5 için cine bakilmali

OSRAM 2721 12V1.2W W1.2W W2x4.6d T5 OD5MM AUTOMOTIVE singal lamps

http://www.aliexpress.com/item/OSRAM-2721-12V1-2W-W1-2W-W2x4-6d-T5-OD5MM-AUTOMOTIVE-singal-lamps/1833757678.html

(from AliExpress Android)

Led göremedim t5 ama t10 philips osram var Çin sitlerinde

İletiyi paylaş

Can Ayaslan

Ledlerin önüne 7812 voltaj sabitleyici kullanmanız gerek. Ben geçen sene orta konsol lambaları led ile değiştirmiştim. Voltaj yüksekliğinden dolayı göz kırpmaya başladı bir süre sonra. Daha sonra tekrar değiştirdim bu sefer 7812 kullandım, 4 aydır sorunsuz kullanıyorum.

İletiyi paylaş

Özgür Kızılkaya

Herhalde en iyisi orijinale dönmek olacak. Ben lehim olayını pek beceremem. Kendinden öyle düzenlemesi olan led yoksa yapacak bir şey yok.

İletiyi paylaş

Talat Serkeş
Herhalde en iyisi orijinale dönmek olacak. Ben lehim olayını pek beceremem. Kendinden öyle düzenlemesi olan led yoksa yapacak bir şey yok.

K3einlikle en iyisi cam halojen ampul dur. Boşuna macera aramayın sök tak. Çünkü aracın bir çok yerine araç çalışınca 14 15v gidiyor. Bizim gariban ledler de ısınıyor. Haliyle.

tarihinde Talat Serkeş tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Özgür Kızılkaya

Kesinlikle en iyisi cam halojen ampul dur. Boşuna macera aramayın sök tak. Çünkü aracın bir çok yerine araç çalışınca 14 15v gidiyor. Bizim gariban ledler de ısınıyor. Haliyle.

Peki bu normal dipsizlerin daha güçlüsü var mı ?

İletiyi paylaş

Talat Serkeş

Peki bu normal dipsizlerin daha güçlüsü var mı ?

Marka olanlar bir nebze güçlüdür. Osram philips general Electric vs

İletiyi paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...