İçeriğe Yönlendir
Gurcan Kara

Vectra'nın motor stop ediyor

Recommended Posts

Gurcan Kara

Arkadaslar 2004 model opel vectra c sahibyim gecen hafta xenon far taktırdım 6000lık aydınlatma iyi arıza vermıyor fakat motor rölantide iken far açıldığında motor stop ediyor akü jarz lambasının cok kısa bi süre yakıyor bu neden kaynaklanabilir daha onceden başına gelen varmı yada bana yardım edecek..

Cevaplar için şimdiden teşekkürler..

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş
Arkadaslar 2004 model opel vectra c sahibyim gecen hafta xenon far taktırdım 6000lık aydınlatma iyi arıza vermıyor fakat motor rölantide iken far açıldığında motor stop ediyor akü jarz lambasının cok kısa bi süre yakıyor bu neden kaynaklanabilir daha onceden başına gelen varmı yada bana yardım edecek..

Cevaplar için şimdiden teşekkürler..

Kitin elektrik bağlantısını kontrol ettirin, elektriği direkt olarak aküden alınmamışsa bu şekilde yaptırın. (röle ile kısa fardan bağlanmalı) Farı ilk çalıştırma esnasında çekilen yüksek akım bu sorunu oluşturuyor olabilir.

İletiyi paylaş

Gurcan Kara
Kitin elektrik bağlantısını kontrol ettirin, elektriği direkt olarak aküden alınmamışsa bu şekilde yaptırın. (röle ile kısa fardan bağlanmalı) Farı ilk çalıştırma esnasında çekilen yüksek akım bu sorunu oluşturuyor olabilir.

teşekkürler voltron baktıracam

İletiyi paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...