Selçuk Keleş

Xenon balast tipleri, resimleri ve teknik özellikleri

Recommended Posts

Oktay Toker

Resimler mevcut ve kısmi özellikler yazılı.YAda siz elinizdekilerin resmini ekleyin bakılır yanıt verilir.

İletiyi paylaş

Gürol Erol

Arkadaşlar, uzun aramalarım sonuç verdi. Peugeot balast için neredeyse her hafta internette tarama yapıyordum. Nihayet bu hafta ankara da bir çıkma parça satıcısında denk geldi. Aldım. Şu anda kargoda.

Türkay bey, 307 nin balastı üzerindeki numara 1 307 329 121. eğer seri bu ise uyumlu. bildiğimce seri no zaten doğrudan olması gereken generasyonu veriyor. Ayrıca bildiğimce sanki bizimkiler 2 yada 3 olması gerek.

İletiyi paylaş

Oktay Toker

Sevindirici haber.Sonucu bekliyoruz.

İletiyi paylaş

Sırrı Polat
7 saat önce, Gürol Erol yazdı:

Arkadaşlar, uzun aramalarım sonuç verdi. Peugeot balast için neredeyse her hafta internette tarama yapıyordum. Nihayet bu hafta ankara da bir çıkma parça satıcısında denk geldi. Aldım. Şu anda kargoda.

Türkay bey, 307 nin balastı üzerindeki numara 1 307 329 121. eğer seri bu ise uyumlu. bildiğimce seri no zaten doğrudan olması gereken generasyonu veriyor. Ayrıca bildiğimce sanki bizimkiler 2 yada 3 olması gerek.

soket uyduğu takdirde oluyor , geçenlerde bir arkadaşın alfa 159 aracının balastı yanmıştı son üç rakamı 203 idi ancak soket yapısı uyan peugeot balastı sonu 121 ile bitiyordu , taktık çalıştı , seviye ayarı vs hiçbir sorun çıkmadı

İletiyi paylaş

Gürol Erol

Evet. Mutlu son diyebiliriz?. Geldiği akşam hemen tamponu indirdim taktım ve çalıştı. Üzerinden çıkardığım aıdi a3 balastının sonu 096 ile bitiyordu gördüğümce. Tam serisini yazarım.

Teşekkürler.

İletiyi paylaş

Oktay Toker

Hayırlı olsun.Sevindirici haber.İyi günlerde kullanın.

İletiyi paylaş

Gürol Erol

Teşekkürler Oktay bey.

İletiyi paylaş