• Duyurular

  • Selçuk Keleş

   Halojen farlara takılan H1/H4/H7/H11 tipi xenon kitler ve led ampullerle ilgili mesajlar   21-12-2015

   Gece Uçuşu'nda mercekli ya da merceksiz halojen farlara takılan H1/H4/H7/H11 tipi xenon kitler ve led ampuller, stop/sinyal lambalarına takılan P21 tipi led ampullerle ilgili hiç bir konuya ya da mesaja yer verilmemektedir.

   Güvenlik birinci önceliğimizdir.

   Bu xenon kitler ve led ampuller farın odak ve geometrisine tam uymadığından yeterli ve düzgün aydınlatma sağlayamamakta, diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmakta, aracın elektronik sisteminde sorun çıkarmakta ve sürüş güvenliğini düşürerek trafikte tehlike oluşturmaktadır. 

   Bilgimizi ve tecrübemizi oem xenon/led mercek/yansıtıcı montajı üzerinde yoğunlaştıracağız. İç aydınlatmada led kullanımı konularında bir kısıtlama bulunmamaktadır. 

   Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, cevap yazmakta ya da mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir.
Selçuk Keleş

LED'li stop ve sinyal modülleri

Recommended Posts

Selçuk Keleş    1.868
Selçuk Keleş

Hella, özel dizayn edilmek istenen stop lambalarında kullanılabilen üniversal LED lambalarına yenilerini ekledi. 60 mm. çapında olan bu modüller 12 adet yüksek performanslı LED ve macro reflektörleriyle stop ve sinyal lambası olarak kullanılabiliyor.

post-5-1188073715.jpgpost-5-1188073730.jpg

Bu modüllerin görünümünü tamamlamak amacıyla park lambası olarak kulllanılabilecek LED'li halka modüllerin kırmızı ve şeffaf camlı modelleri de bulunmakta. Bu halka modüllerin içine istenirse halojen ampullü sinyal/stop/geri vites lambaları entegre edilebiliyor.

post-5-1188073751.jpgpost-5-1188073766.jpgpost-5-1188073782.jpg

İletiyi paylaş


Link to post
İsmail Hakkı Ay    0
İsmail Hakkı Ay

Bunları nerde bulabiliriz?

İletiyi paylaş


Link to post
Selçuk Keleş    1.868
Selçuk Keleş

Türkiye'de bulmak imkansız araştırmadım ama siparişle falan getirtilebilir sanıyorum tabii o kadar bekleyebilirsen. Farba'nın benzer modülleri var başlık açmıştım hem ucuz hem de kolay bulunabilir piyasada.

İletiyi paylaş


Link to post
İsmail Hakkı Ay    0
İsmail Hakkı Ay

Teşekkürler

İletiyi paylaş


Link to post

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap