Emirhan Sağdıç

Led stop beyin arızası

Recommended Posts

Emirhan Sağdıç

Öncelikle merhabalar forumda gezdim ama çare bulamadım  hyundai i30 2014 model sahibiyim aracının ledli stobundan biri yanmıyor elektronikçi beyinden  dedi çıkma beyin bulması gerekiyormus fakat ledli stoplu hyundai çok yok malesef o yüzden biraz imkansız gibi   ücreti karşılığında  led beyni yapabilecek bir usta varmıdır   her 0543 544 95 01 numaralı telefonuma mesaj atarsa  direk dönüş yaparım  şimdiden çok teşekkür ederim iyi günler dilerim..

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut
6 saat önce, Emirhan sağdıç yazdı:

Öncelikle merhabalar forumda gezdim ama çare bulamadım  hyundai i30 2014 model sahibiyim aracının ledli stobundan biri yanmıyor elektronikçi beyinden  dedi çıkma beyin bulması gerekiyormus fakat ledli stoplu hyundai çok yok malesef o yüzden biraz imkansız gibi   ücreti karşılığında  led beyni yapabilecek bir usta varmıdır   her 0543 544 95 01 numaralı telefonuma mesaj atarsa  direk dönüş yaparım  şimdiden çok teşekkür ederim iyi günler dilerim..

Bu beynin bir görseli var mıdır? 

İletiyi paylaş

Oktay Toker

Led stop orijinal fabrikasyon ise Ledleri çalıştıran elektronik devre entegredir,çok nadir versiyonda haricen soketlidir.Bu kartı ayrı şekilde söküp değişilmesi cidden kartı soketli olupta çıkıyorsa belki ve diğer türlü zordur komplike elektronik devreleride dahil ledleride üzerinde tümleşik olur.Tamir olacaksa komple stop söçkülüp yapılmalıdır.

İletiyi paylaş