• Duyurular

• Selçuk Keleş

Halojen farlara takılan H1/H4/H7/H11 tipi xenon kitler ve led ampullerle ilgili mesajlar   21-12-2015

Gece Uçuşu'nda mercekli ya da merceksiz halojen farlara takılan H1/H4/H7/H11 tipi xenon kitler ve led ampuller, stop/sinyal lambalarına takılan P21 tipi led ampullerle ilgili hiç bir konuya ya da mesaja yer verilmemektedir.

Güvenlik birinci önceliğimizdir.

Bu xenon kitler ve led ampuller farın odak ve geometrisine tam uymadığından yeterli ve düzgün aydınlatma sağlayamamakta, diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmakta, aracın elektronik sisteminde sorun çıkarmakta ve sürüş güvenliğini düşürerek trafikte tehlike oluşturmaktadır. 

Bilgimizi ve tecrübemizi oem xenon/led mercek/yansıtıcı montajı üzerinde yoğunlaştıracağız. İç aydınlatmada led kullanımı konularında bir kısıtlama bulunmamaktadır. 

Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, cevap yazmakta ya da mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir.
Emirhan Sağdıç

Led stop beyin arızası

Recommended Posts

Emirhan Sağdıç    0
Emirhan Sağdıç

Öncelikle merhabalar forumda gezdim ama çare bulamadım  hyundai i30 2014 model sahibiyim aracının ledli stobundan biri yanmıyor elektronikçi beyinden  dedi çıkma beyin bulması gerekiyormus fakat ledli stoplu hyundai çok yok malesef o yüzden biraz imkansız gibi   ücreti karşılığında  led beyni yapabilecek bir usta varmıdır   her 0543 544 95 01 numaralı telefonuma mesaj atarsa  direk dönüş yaparım  şimdiden çok teşekkür ederim iyi günler dilerim..

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut    2.674
Mahmut Akbulut
6 saat önce, Emirhan sağdıç yazdı:

Öncelikle merhabalar forumda gezdim ama çare bulamadım  hyundai i30 2014 model sahibiyim aracının ledli stobundan biri yanmıyor elektronikçi beyinden  dedi çıkma beyin bulması gerekiyormus fakat ledli stoplu hyundai çok yok malesef o yüzden biraz imkansız gibi   ücreti karşılığında  led beyni yapabilecek bir usta varmıdır   her 0543 544 95 01 numaralı telefonuma mesaj atarsa  direk dönüş yaparım  şimdiden çok teşekkür ederim iyi günler dilerim..

Bu beynin bir görseli var mıdır? 

İletiyi paylaş

Oktay Toker    2.597
Oktay Toker

Led stop orijinal fabrikasyon ise Ledleri çalıştıran elektronik devre entegredir,çok nadir versiyonda haricen soketlidir.Bu kartı ayrı şekilde söküp değişilmesi cidden kartı soketli olupta çıkıyorsa belki ve diğer türlü zordur komplike elektronik devreleride dahil ledleride üzerinde tümleşik olur.Tamir olacaksa komple stop söçkülüp yapılmalıdır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap