• Duyurular

  • Selçuk Keleş

   Merceksiz farlara xenon takılması ve H1/H4/H7 tipi xenon kitlerle ilgili mesajlar   22-12-2015

   Gece Uçuşu'nda merceksiz farlara xenon takılması ve H1/H4/H7 tipi xenon kitlerle ilgili hiç bir konuya ya da mesaja yer verilmemektedir. Merceksiz fara takılan xenon kitler diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmakta ve trafikte tehlike oluşturmaktadır. Bu kitlerin aydınlatmaya da hiçbir katkısı yoktur. Xenona çevrim metodları ile ilgili detaylı bilgi Halojenden xenon / bi-xenona dönüşüm metodları linkinde bulunmaktadır. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, cevap yazmakta ya da mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir. Bilgimizi ve tecrübemizi sadece D2S/D1S xenon mercek montajı üzerinde yoğunlaştıracağız. Vereceğiniz cevaplarda bu kurala uymanızı rica ederim.
  • Selçuk Keleş

   Gece Uçuşu stickerının dağıtımı devam ediyor   22-12-2015

   Gece Uçuşu stickerımız hazır. Camınızda yerini hazırlayın Sticker adresinize posta yoluyla ücretsiz olarak gönderilecektir. Önden yapışkanlı olup iç tarafa uygulanabilir. Ölçüleri 6x26 cm'dir. İstekleriniz için ad-soyadınızı, istediğiniz adedi ve adresinizi bu konuya mesaj atmanız yeterli.
  • Selçuk Keleş

   Mercek montajı için usta tavsiyesi istenen mesajlar   22-12-2015

   Gece Uçuşu'nda mercek montajı vb. işlemler için usta, montajcı, dükkan, web sitesi veya ticari amaçlı çalışan kişi tavsiyesi veya yönlendirmesi istenen mesajlara yer verilmemektedir. Gece Uçuşu, Araştır-Öğren-Uygula-Paylaş-Öğret-Geliştir prensibiyle, modifikasyonunu kendisi yapmayı amaçlayan diğer üyelere (ve misafirlere) bilgi verip, yol göstererek yardımcı olmayı hedefleyen, hiç bir çıkar gözetmeyen bir oluşumdur. Bu tip tavsiye ve yönlendirmeler forumu kullanım amacından dışarı çıkarmaktadır, bilginin ve tecrübenin birikimini, aktarımını engellemektedir ayrıca mesaj kirliliği oluşturmaktadır. Aydınlatma uygulamasını dışarıda yaptırmış üyeler - tavsiye veya yönlendirmeye girmeden - yaptıkları uygulamayı paylaşabilirler. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir. Bu konuya üyelerimizin dikkat etmesini rica ediyorum.
Seçkin Öztürk

Kontağı Açınca Teyp Açılmıyor

Recommended Posts

Seçkin Öztürk    0
Seçkin Öztürk

Merhaba, kontağı actigimda teyp açılmıyor. Bu daha önce bir kez daha başıma geldi. Teyp garantilo olduğu icin aldigim yere görürdüm, adam elektrik verdi teyp çalışıyordu. Sonra getirip araca taktim teyp çalıştı. Bugün aynı sıkıntı yine başıma geldi. Teyp üzerinde ki resetleme düğmesine basınca teyp ışıkları yanıp sönüyor. Teyp'e bağlı olan amfi var ayrıca. Daha önce ki olduğun da bütün sigortaları kontrol ettim atan sigorta yoktu.

İletiyi paylaş


Link to post
Selçuk Keleş    1.787
Selçuk Keleş

Anahtar A pozisyonunda iken mi bu sorun oluşuyor?

İletiyi paylaş


Link to post
Oktay Toker    2.529
Oktay Toker
gönderildi (düzenlendi)

Sadece tahmindir.

Standby geçişi oldu ise kontak açılınca açmayabilir power düğmesine bilahire basınca açabilir.Sigorta saglam ise ve yine power düğmesine basınca açıyorsa yazılım hatası oluşmuş olabilir.İlk gittiğindeki işlem dışardan voltaj beslemesi yapıldığı için ve teyp belli bir süre komple voltaj almadığı için reset benzeri bir işlemi kendisi yapmış olabilir.

 

Kısaca tekrarı olan bu hata oluşumu yazılım kaynaklı olma ihtimali yüksek.Servise götürmenizde fayda var.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş


Link to post

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap