• Duyurular

  • Selçuk Keleş

   Halojen farlara takılan H1/H4/H7/H11 tipi xenon kitler ve led ampullerle ilgili mesajlar   21-12-2015

   Gece Uçuşu'nda mercekli ya da merceksiz halojen farlara takılan H1/H4/H7/H11 tipi xenon kitler ve led ampuller, stop/sinyal lambalarına takılan P21 tipi led ampullerle ilgili hiç bir konuya ya da mesaja yer verilmemektedir.

   Güvenlik birinci önceliğimizdir.

   Bu xenon kitler ve led ampuller farın odak ve geometrisine tam uymadığından yeterli ve düzgün aydınlatma sağlayamamakta, diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmakta, aracın elektronik sisteminde sorun çıkarmakta ve sürüş güvenliğini düşürerek trafikte tehlike oluşturmaktadır. 

   Bilgimizi ve tecrübemizi oem xenon/led mercek/yansıtıcı montajı üzerinde yoğunlaştıracağız. İç aydınlatmada led kullanımı konularında bir kısıtlama bulunmamaktadır. 

   Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, cevap yazmakta ya da mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir.
Selçuk Keleş

Sa-ba ve Varroc El Sıkıştı

Recommended Posts

Selçuk Keleş    1.873
Selçuk Keleş

ABD merkezli Varroc Lighting Systems, Türkiye’nin otomotiv yan sanayiindeki öncü kuruluşlarından Sa-ba Endüstriyel Ürünler A.Ş.’nin yeni sahibi oldu. 
Varroc Lighting Systems Başkanı ve CEO'su Stephane Vedie, Türkiye’nin büyüyen bir pazar olduğunu ve bu yatırımla şirketin sunduğu hizmet alanının genişleyerek küçük aydınlatma alanındaki kabiliyetini ciddi anlamda artıracağını vurguladı.
 

 

 • Beğen 1

İletiyi paylaş


Link to post
Oktay Toker    2.611
Oktay Toker

Ford için bir çok seri ve başka bir kaç model araçların visteon yerine yada visteonda onlara ait olabilir,farları yapan firma.

 

Haberde alınmasına değilde teknoloji olarak Ülkemizde yatırım yapılıp üretime geçilmesine başlangıç yönünden çok sevindim.

 • Beğen 1

İletiyi paylaş


Link to post
Mahmut Akbulut    2.682
Mahmut Akbulut

Dış pazarda Türkiye de üretilmiş , pazarlanmış ve kabul görmüş çekirdeğin dahi önemi çok büyük , bence güzel gelişmeler , ülkemize yatırım yapılması gelecek için umut vaad ediyor ...

 • Beğen 1

İletiyi paylaş


Link to post

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap