• Duyurular

  • Selçuk Keleş

   Merceksiz farlara xenon takılması ve H1/H4/H7 tipi xenon kitlerle ilgili mesajlar   22-12-2015

   Gece Uçuşu'nda merceksiz farlara xenon takılması ve H1/H4/H7 tipi xenon kitlerle ilgili hiç bir konuya ya da mesaja yer verilmemektedir. Merceksiz fara takılan xenon kitler diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmakta ve trafikte tehlike oluşturmaktadır. Bu kitlerin aydınlatmaya da hiçbir katkısı yoktur. Xenona çevrim metodları ile ilgili detaylı bilgi Halojenden xenon / bi-xenona dönüşüm metodları linkinde bulunmaktadır. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, cevap yazmakta ya da mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir. Bilgimizi ve tecrübemizi sadece D2S/D1S xenon mercek montajı üzerinde yoğunlaştıracağız. Vereceğiniz cevaplarda bu kurala uymanızı rica ederim.
  • Selçuk Keleş

   Gece Uçuşu stickerının dağıtımı devam ediyor   22-12-2015

   Gece Uçuşu stickerımız hazır. Camınızda yerini hazırlayın Sticker adresinize posta yoluyla ücretsiz olarak gönderilecektir. Önden yapışkanlı olup iç tarafa uygulanabilir. Ölçüleri 6x26 cm'dir. İstekleriniz için ad-soyadınızı, istediğiniz adedi ve adresinizi bu konuya mesaj atmanız yeterli.
  • Selçuk Keleş

   Mercek montajı için usta tavsiyesi istenen mesajlar   22-12-2015

   Gece Uçuşu'nda mercek montajı vb. işlemler için usta, montajcı, dükkan, web sitesi veya ticari amaçlı çalışan kişi tavsiyesi veya yönlendirmesi istenen mesajlara yer verilmemektedir. Gece Uçuşu, Araştır-Öğren-Uygula-Paylaş-Öğret-Geliştir prensibiyle, modifikasyonunu kendisi yapmayı amaçlayan diğer üyelere (ve misafirlere) bilgi verip, yol göstererek yardımcı olmayı hedefleyen, hiç bir çıkar gözetmeyen bir oluşumdur. Bu tip tavsiye ve yönlendirmeler forumu kullanım amacından dışarı çıkarmaktadır, bilginin ve tecrübenin birikimini, aktarımını engellemektedir ayrıca mesaj kirliliği oluşturmaktadır. Aydınlatma uygulamasını dışarıda yaptırmış üyeler - tavsiye veya yönlendirmeye girmeden - yaptıkları uygulamayı paylaşabilirler. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir. Bu konuya üyelerimizin dikkat etmesini rica ediyorum.
Yusuf Aykılıç

Hyundai Accent 3 (2006-2011) led far ampülü sorunu

Recommended Posts

Yusuf Aykılıç    2
Yusuf Aykılıç

Öncelikle merhaba.

Forumda yeni olduğum için mesajda herhangi bir yanlışlık yaptıysam şimdiden özür dilerim.

 

Hyundai Accent Blue prime araç sahibiyim. Farlarım mercekli ve sadece hb3 9005 soket 1 adet ampul bağlanıyor. Uzun kısa aynı lamba. Resimdeki gibi.

 

830incii2248188.thumb.jpg.e8addab15b92bb21d6aeda94fb552871.jpg

 

Çin sitesinden aldığım led far ampüllerini taktığımda kontak açıkken problemsiz çalışıyorlar. Fakat motoru çalıştırdığım zaman farkedilmeyecek derecede zayıf yanıyorlar. Araçta herhangi bir arıza lambası vs. yanmıyor. Bunun sebebi ne olabilir. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Aldığım ledler ve özellikleri 

HTB1EQPqczgy_uJjSZPxq6ynNpXaL.thumb.jpg.d7b435f397f0bdf055adf2b96776c972.jpgHTB1gKlwdLQs8KJjSZFEq6A9RpXap.thumb.jpg.b3227de67b211eabefa00dffa95c6c5f.jpg

HTB10VTmcAfb_uJkHFNRq6A3vpXaZ.jpg

İletiyi paylaş


Link to post

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap