• Duyurular

  • Selçuk Keleş

   Merceksiz farlara xenon takılması ve H1/H4/H7 tipi xenon kitlerle ilgili mesajlar   22-12-2015

   Gece Uçuşu'nda merceksiz farlara xenon takılması ve H1/H4/H7 tipi xenon kitlerle ilgili hiç bir konuya ya da mesaja yer verilmemektedir. Merceksiz fara takılan xenon kitler diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmakta ve trafikte tehlike oluşturmaktadır. Bu kitlerin aydınlatmaya da hiçbir katkısı yoktur. Xenona çevrim metodları ile ilgili detaylı bilgi Halojenden xenon / bi-xenona dönüşüm metodları linkinde bulunmaktadır. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, cevap yazmakta ya da mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir. Bilgimizi ve tecrübemizi sadece D2S/D1S xenon mercek montajı üzerinde yoğunlaştıracağız. Vereceğiniz cevaplarda bu kurala uymanızı rica ederim.
  • Selçuk Keleş

   Gece Uçuşu stickerının dağıtımı devam ediyor   22-12-2015

   Gece Uçuşu stickerımız hazır. Camınızda yerini hazırlayın Sticker adresinize posta yoluyla ücretsiz olarak gönderilecektir. Önden yapışkanlı olup iç tarafa uygulanabilir. Ölçüleri 6x26 cm'dir. İstekleriniz için ad-soyadınızı, istediğiniz adedi ve adresinizi bu konuya mesaj atmanız yeterli.
  • Selçuk Keleş

   Mercek montajı için usta tavsiyesi istenen mesajlar   22-12-2015

   Gece Uçuşu'nda mercek montajı vb. işlemler için usta, montajcı, dükkan, web sitesi veya ticari amaçlı çalışan kişi tavsiyesi veya yönlendirmesi istenen mesajlara yer verilmemektedir. Gece Uçuşu, Araştır-Öğren-Uygula-Paylaş-Öğret-Geliştir prensibiyle, modifikasyonunu kendisi yapmayı amaçlayan diğer üyelere (ve misafirlere) bilgi verip, yol göstererek yardımcı olmayı hedefleyen, hiç bir çıkar gözetmeyen bir oluşumdur. Bu tip tavsiye ve yönlendirmeler forumu kullanım amacından dışarı çıkarmaktadır, bilginin ve tecrübenin birikimini, aktarımını engellemektedir ayrıca mesaj kirliliği oluşturmaktadır. Aydınlatma uygulamasını dışarıda yaptırmış üyeler - tavsiye veya yönlendirmeye girmeden - yaptıkları uygulamayı paylaşabilirler. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir. Bu konuya üyelerimizin dikkat etmesini rica ediyorum.
Mert Gerginten

Herkese merhabalar

Recommended Posts

Mert Gerginten    2
Mert Gerginten

İsmim Mert Gerginten,

 

Uzun zaman önce üyeliğim vardı fakat artık o mailimi kullanmadığımdan yeniden üye oldum o yüzden soyadımı bu şekilde yazdım :) çünkü bu isimde bir üye zaten var diyordu. O günden bu güne pek birşey değişmedi halen bir Peugeot 306 kullanıyorum fakat bir miktar modifiyeli. Aracımın bir fotoğrafını ve motor modifiyesi ile ilgili fikir vermesi açısından motor fotoğrafını da ekliyorum :) Elimde after market denilen bir far var ve çok ta kolay bulunmuyor ve bu aralar bi led ler ile ilgileniyorum .Bu konu ile ilgili başınızı ağrıtıcam ilerde.

Hepinize saygılar sevgiler...

 

1430475262437.jpg

ITB_ITG_SON.jpg

sonar1.jpg

 • Beğen 2

İletiyi paylaş


Link to post
Mahmut Akbulut    2.485
Mahmut Akbulut

Merhaba Mert bey hoş geldiniz :flowers:

İletiyi paylaş


Link to post
Oktay Toker    2.319
Oktay Toker

Hoş geldiniz keyifli forum günleri diliyorum.

İletiyi paylaş


Link to post
Hazar Erulusoy    105
Hazar Erulusoy

Merhaba hoş geldiniz. Fotoğrafta ki far size ait mi?

İletiyi paylaş


Link to post
Mert Girgin    22
Mert Girgin

:):) Hoş geldiniz

İletiyi paylaş


Link to post
Selçuk Keleş    1.725
Selçuk Keleş

Hoş geldiniz, üyeliklerinizi birleştirdim.

İletiyi paylaş


Link to post

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap