• Duyurular

  • Selçuk Keleş

   Merceksiz farlara xenon takılması ve H1/H4/H7 tipi xenon kitlerle ilgili mesajlar   22-12-2015

   Gece Uçuşu'nda merceksiz farlara xenon takılması ve H1/H4/H7 tipi xenon kitlerle ilgili hiç bir konuya ya da mesaja yer verilmemektedir. Merceksiz fara takılan xenon kitler diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmakta ve trafikte tehlike oluşturmaktadır. Bu kitlerin aydınlatmaya da hiçbir katkısı yoktur. Xenona çevrim metodları ile ilgili detaylı bilgi Halojenden xenon / bi-xenona dönüşüm metodları linkinde bulunmaktadır. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, cevap yazmakta ya da mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir. Bilgimizi ve tecrübemizi sadece D2S/D1S xenon mercek montajı üzerinde yoğunlaştıracağız. Vereceğiniz cevaplarda bu kurala uymanızı rica ederim.
  • Selçuk Keleş

   Gece Uçuşu stickerının dağıtımı devam ediyor   22-12-2015

   Gece Uçuşu stickerımız hazır. Camınızda yerini hazırlayın Sticker adresinize posta yoluyla ücretsiz olarak gönderilecektir. Önden yapışkanlı olup iç tarafa uygulanabilir. Ölçüleri 6x26 cm'dir. İstekleriniz için ad-soyadınızı, istediğiniz adedi ve adresinizi bu konuya mesaj atmanız yeterli.
  • Selçuk Keleş

   Mercek montajı için usta tavsiyesi istenen mesajlar   22-12-2015

   Gece Uçuşu'nda mercek montajı vb. işlemler için usta, montajcı, dükkan, web sitesi veya ticari amaçlı çalışan kişi tavsiyesi veya yönlendirmesi istenen mesajlara yer verilmemektedir. Gece Uçuşu, Araştır-Öğren-Uygula-Paylaş-Öğret-Geliştir prensibiyle, modifikasyonunu kendisi yapmayı amaçlayan diğer üyelere (ve misafirlere) bilgi verip, yol göstererek yardımcı olmayı hedefleyen, hiç bir çıkar gözetmeyen bir oluşumdur. Bu tip tavsiye ve yönlendirmeler forumu kullanım amacından dışarı çıkarmaktadır, bilginin ve tecrübenin birikimini, aktarımını engellemektedir ayrıca mesaj kirliliği oluşturmaktadır. Aydınlatma uygulamasını dışarıda yaptırmış üyeler - tavsiye veya yönlendirmeye girmeden - yaptıkları uygulamayı paylaşabilirler. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir. Bu konuya üyelerimizin dikkat etmesini rica ediyorum.
Selçuk Keleş

Anket : TÜV muayenesindeki aydınlatma kontrolleri yeterli mi ?

TÜV muayenesindeki aydınlatma kontrolleri yeterli mi ?  

9 oy

 1. 1. TÜV muayenesindeki aydınlatma kontrolleri yeterli mi ?Recommended Posts

Selçuk Keleş    1.784
Selçuk Keleş

TÜV muayenesindeki aydınlatma kontrolleri yeterli mi ?

İletiyi paylaş


Link to post
Mahmut Akbulut    2.576
Mahmut Akbulut

Aslında yetmiyor ama buna şükür diyelim ;)

 • Beğen 1

İletiyi paylaş


Link to post
Mert Girgin    23
Mert Girgin

Bence yeterlimiden çok efektifmi onu sorgulamak lazım ilk kez muayene ye girecek olan aracımın far yönü hatalı çıktı halbuki fara el değmemişti daha sonraki muayenede ise yine fara el değmemesine rağmen sağlam olarak geçti.ilginç!!!!!

 • Şaşkın 1

İletiyi paylaş


Link to post
Oktay Toker    2.508
Oktay Toker

Bu istasyonlardaki makine nasıl bir makine ise ya kullanan farklı uygulama yapıyor yada makine hatalımıdır milimetrikmidir anlam veremiyorum.

 • Mutlu 1

İletiyi paylaş


Link to post
Hazar Erulusoy    109
Hazar Erulusoy

Bana siste ayar bozuk yazmıştı.

İletiyi paylaş


Link to post
Kerem Özdönmez    6
Kerem Özdönmez

Kusur yazmak üzerine kurulu bir sistem.


Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş


Link to post

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap