İçeriğe Yönlendir
Selçuk Keleş

Anket : Farları veya stopları yanmayan sürücüleri uyarıyor musunuz ?

Farları veya stopları yanmayan sürücüleri uyarıyor musunuz ?  

8 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Selçuk Keleş

Farları veya stopları yanmayan sürücüleri uyarıyor musunuz ?

İletiyi paylaş

Hazar Erulusoy

Yanmayan karı uyarıyorum lakin bu aralar yanmayanlardan ziyade ekstra yanan ön ve arka sisler konusunda uyarıyorum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut

Her ne kadar aptalca tepkiler alsam da , lisan-ı münasiple uyarmaya devam edeceğim :megaphone:

• Beğen 2

İletiyi paylaş

Hazar Erulusoy

Hadi anlıyorum ön sisleri yaıyorlar belki görmüyorar da. Abuk subuk yerlerde aracın arkasında simetrik durmayan arka sisleri yakıyorlar araba sanki başka bir araç oluyor vs zannediyorlar. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

Mehmet Özyürek

Servet çevirip onarıyor... 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut
6 saat önce, Mehmet Özyürek yazdı:

Servet çevirip onarıyor... 

:shok:  :girl_devil:

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

Geçen akşam yürürken yanıma bi vectra b yanaştı. İçinde yaşlı bi adam camı açıp arka yukardaki lambanın yanıp yanmadığını sordu. Frene bastı ben de baktım üçü de yanıyordu, söyledim teşekkür edip devam etti.

Yalnız değiliz arkadaşlar :lol:

• Beğen 4

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut

:lol:

İletiyi paylaş

Can Hakan Temiz

Selamlar, bu forumun bana kattığı en büyük dert bu :) yolda stop lambasi yanmayan far ayari bozuk olanlarla ugrasiyorum :)

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mustafa Ata

Zarari bana dokumasada belki baskasi zarar gorebilir dusuncesiyle muhakkak uyariyorum. hatta gecen gun ozellikle yaptirmadigini beni ilgilendirmedini yuruyup yoluma gitmem gerektigini aksam aksam belami aramamam gerektigini soyleyen yaratigi farkli sekilde uyarmak zorunda kaldim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut
4 saat önce, Mustafa Ata yazdı:

Zarari bana dokumasada belki baskasi zarar gorebilir dusuncesiyle muhakkak uyariyorum. hatta gecen gun ozellikle yaptirmadigini beni ilgilendirmedini yuruyup yoluma gitmem gerektigini aksam aksam belami aramamam gerektigini soyleyen yaratigi farkli sekilde uyarmak zorunda kaldim.

Çok tasvip etmesem de arada sırada farklı şekil ve yöntemlerle uyarmak gerekebiliyor :vava::hammer2:

İletiyi paylaş

Kerem Özdönmez

Uyarmıyorum çünkü uyarmanın faydasının olacağını sanmıyorum. Bilinç yok maalesef trafikte.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...