• Duyurular

  • Selçuk Keleş

   Merceksiz farlara xenon takılması ve H1/H4/H7 tipi xenon kitlerle ilgili mesajlar   22-12-2015

   Gece Uçuşu'nda merceksiz farlara xenon takılması ve H1/H4/H7 tipi xenon kitlerle ilgili hiç bir konuya ya da mesaja yer verilmemektedir. Merceksiz fara takılan xenon kitler diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmakta ve trafikte tehlike oluşturmaktadır. Bu kitlerin aydınlatmaya da hiçbir katkısı yoktur. Xenona çevrim metodları ile ilgili detaylı bilgi Halojenden xenon / bi-xenona dönüşüm metodları linkinde bulunmaktadır. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, cevap yazmakta ya da mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir. Bilgimizi ve tecrübemizi sadece D2S/D1S xenon mercek montajı üzerinde yoğunlaştıracağız. Vereceğiniz cevaplarda bu kurala uymanızı rica ederim.
  • Selçuk Keleş

   Gece Uçuşu stickerının dağıtımı devam ediyor   22-12-2015

   Gece Uçuşu stickerımız hazır. Camınızda yerini hazırlayın Sticker adresinize posta yoluyla ücretsiz olarak gönderilecektir. Önden yapışkanlı olup iç tarafa uygulanabilir. Ölçüleri 6x26 cm'dir. İstekleriniz için ad-soyadınızı, istediğiniz adedi ve adresinizi bu konuya mesaj atmanız yeterli.
  • Selçuk Keleş

   Mercek montajı için usta tavsiyesi istenen mesajlar   22-12-2015

   Gece Uçuşu'nda mercek montajı vb. işlemler için usta, montajcı, dükkan, web sitesi veya ticari amaçlı çalışan kişi tavsiyesi veya yönlendirmesi istenen mesajlara yer verilmemektedir. Gece Uçuşu, Araştır-Öğren-Uygula-Paylaş-Öğret-Geliştir prensibiyle, modifikasyonunu kendisi yapmayı amaçlayan diğer üyelere (ve misafirlere) bilgi verip, yol göstererek yardımcı olmayı hedefleyen, hiç bir çıkar gözetmeyen bir oluşumdur. Bu tip tavsiye ve yönlendirmeler forumu kullanım amacından dışarı çıkarmaktadır, bilginin ve tecrübenin birikimini, aktarımını engellemektedir ayrıca mesaj kirliliği oluşturmaktadır. Aydınlatma uygulamasını dışarıda yaptırmış üyeler - tavsiye veya yönlendirmeye girmeden - yaptıkları uygulamayı paylaşabilirler. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir. Bu konuya üyelerimizin dikkat etmesini rica ediyorum.
M.Atila Akkoyunlu

Cam Filmine Yasak Geldi

Recommended Posts

M.Atila Akkoyunlu    0
M.Atila Akkoyunlu

Bilindiği üzere geçen hafta sürpriz bir kararla Cam filmi yönetmeliği yürürlükten kalktı. Yasak başladı. Geçiş süresi filan vermeden trafik ekipleri her köşe başında ceza yazmaya başladılar. Araçlarda cam filmi bir lüks değil, ihtiyaçtır. Cam filminin bir 'modifiye' malzemesi olarak görülmesi tamamen yanlış algıdan ibarettir. Belirli standartlarda kullanılmasına izin verilmelidir. Bu konuda Change.org imza kampanyası başlattı. Lütfen bu kampanyaya imza verin. Sesiz kalmayın. Teşekkürler.  link : https://www.change.org/p/cam-filmi-l...bir-ihtiyaçtır

İletiyi paylaş


Link to post
Mahmut Akbulut    2.390
Mahmut Akbulut

Şaşırdık mı? :unsure2: Dur bakiimm aa şaşırmamışım :lol: 

 • Beğen 2

İletiyi paylaş


Link to post
M.Atila Akkoyunlu    0
M.Atila Akkoyunlu

Cam filminde flaş gelişme... Cumhurbaşkanı devreye girdi. Vatandaştan gelen şikayetler konusunda ilgili bakanlıklara mağduriyet yaratılmaması konusunda talimat verdiği öğrenildi. Önce uygula tepki olursa geri çek. Değiştir tekrar piyasaya sür. Senelerdir yaptıkları bu. Devlet işleri ciddi iştir. Binlerce insan mağdur oldu. Bunun zararını kim karşılıyacak. Bir kanun, yönetmelik çıkaracaksan iyi etüt edeceksin. Hele yüz binlerce insanı ilgilendiriyorsa. Ben yaptım oldu ile olmaz. Şimdi bakalım ne yapacaklar. Araba filmi komedi filmi senaryosuna döndü.

İletiyi paylaş


Link to post

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap