• Duyurular

  • Selçuk Keleş

   Halojen farlara takılan H1/H4/H7/H11 tipi xenon kitler ve led ampullerle ilgili mesajlar   21-12-2015

   Gece Uçuşu'nda mercekli ya da merceksiz halojen farlara takılan H1/H4/H7/H11 tipi xenon kitler ve led ampuller, stop/sinyal lambalarına takılan P21 tipi led ampullerle ilgili hiç bir konuya ya da mesaja yer verilmemektedir.

   Güvenlik birinci önceliğimizdir.

   Bu xenon kitler ve led ampuller farın odak ve geometrisine tam uymadığından yeterli ve düzgün aydınlatma sağlayamamakta, diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmakta, aracın elektronik sisteminde sorun çıkarmakta ve sürüş güvenliğini düşürerek trafikte tehlike oluşturmaktadır. 

   Bilgimizi ve tecrübemizi oem xenon/led mercek/yansıtıcı montajı üzerinde yoğunlaştıracağız. İç aydınlatmada led kullanımı konularında bir kısıtlama bulunmamaktadır. 

   Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, cevap yazmakta ya da mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir.
Selçuk Keleş

VW Golf 6 - Osram D8S Xenarc Bi-xenon+Led Farlar

Recommended Posts

Selçuk Keleş    1.873
Selçuk Keleş

Osram'ın ürettiği bi-xenon farlar 25W D8S xenon ampulü kullanıyor ve bu sayede otomatik seviye ayarı/far yıkama gerektirmiyor. Krom, siyah ve GTI versiyonları da bulunuyor.

Halojen fardan %40 daha beyaz ve %70 daha fazla ışık üreten far,  aynı zamanda led park, led sinyal ve led gündüz farlarına da sahip.

 

 

 

 • Beğen 2

İletiyi paylaş


Link to post
Oktay Toker    2.611
Oktay Toker

Far komple kasasıyla bütün olarak mı Osram yoksa sadece aydınlatma yapılarımı Osram?Kasa Hella,valeo,Bosch kasaları içersinde birleşen bir yapımı?

Video da sadece iç aydınlatma ünitelerini Osram adıyla belirtmiş.Dış kasa olarak tamı Osram Bu kısmı anlayamadım.

İletiyi paylaş


Link to post

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap