Yusuf Bayraktar

Selektörde uzunla birlikte kısa da yanıyor

Recommended Posts

Hasan Nazif Çetin

Herkeze Tekrarda Selamlar bu konu hakkında araştırma yaptım fakat genellikle farları ayırma gördüm daha önce böyle bir konu açıldıysa affola  corolla aracıma yan sanayi 2 adet far aldım ve ilker kemal beyin ellerine teslim ettim hella bmw çıkması mercek takacak ve gen5 balast alacağım buraya kadar herşey tamam bağzı araçlarda farlar kapalı iken sellekör yapınca uzunların yanında kısalarda yanıyor ben bunu istiyorum sonuçta d1s gen5 yapıyorum bir işe yarasın sellekötr yaptığımda uzunlarım hemde bi xenon um yansın istiyorum vede bi xenona takviye uzunlarıma ne yapmamı önerirsiniz hb3 9005 halojen yerine kaliteli bi led düşünüyorum değerli yorumlarınızı bekliyorum

İletiyi paylaş

Fatih Özbaş

araya diyot atarak uzun - kısayı birleştirebilirsiniz... led olarak da Cree led ampullere bakın. arkası fanlı veya soğutuculu olanlar güzel.

İletiyi paylaş

Hasan Nazif Çetin

Diyot Derken Tam Olarak Ne Yapmm lazım nası bi diyot almam lazım nasıl bağlamam lazım teşekkürler

İletiyi paylaş

Fatih Özbaş
Hasan Nazif Çetin

İlker kemal beye konuyu danıştım sizin aracınızda zaten selektör yapınca kısalarda yanıyor dedi inananamadım denedim gerçektende öyle imiş sen neymişsin be Corolla ?

İletiyi paylaş