• Duyurular

  • Selçuk Keleş

   Halojen farlara takılan H1/H4/H7/H11 tipi xenon kitler ve led ampullerle ilgili mesajlar   21-12-2015

   Gece Uçuşu'nda mercekli ya da merceksiz halojen farlara takılan H1/H4/H7/H11 tipi xenon kitler ve led ampuller, stop/sinyal lambalarına takılan P21 tipi led ampullerle ilgili hiç bir konuya ya da mesaja yer verilmemektedir.

   Güvenlik birinci önceliğimizdir.

   Bu xenon kitler ve led ampuller farın odak ve geometrisine tam uymadığından yeterli ve düzgün aydınlatma sağlayamamakta, diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmakta, aracın elektronik sisteminde sorun çıkarmakta ve sürüş güvenliğini düşürerek trafikte tehlike oluşturmaktadır. 

   Bilgimizi ve tecrübemizi oem xenon/led mercek/yansıtıcı montajı üzerinde yoğunlaştıracağız. İç aydınlatmada led kullanımı konularında bir kısıtlama bulunmamaktadır. 

   Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, cevap yazmakta ya da mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir.
Selçuk Keleş

Automotive Lighting e-Light mercek ailesi

Recommended Posts

Selçuk Keleş    1.873
Selçuk Keleş

2014 yılında AB tarafından ödüllendirilen "ölçeklenebilir yansıtma" konsepti başarıyla büyüyerek yeni mercek ailesini günümüze getirdi.

e-Light mercek ailesi, tek (mono) ve çift fonksiyonlu (bi), elektronik kontrollü ve kontrolsüz, statik ve dinamik  olarak 6 nesilden oluşuyor ve güç tüketimleri 11-20 W arasında değişiyor.
2012'den bu yana 25 milyondan fazla üretildi ve çoğu bilinen araca uygulandı. Bu modüller yeni dizaynlarla artık çok fonksiyonlu ve çok boyutlu olmaya da doğru gidiyor.

Kaynak : http://www.al-lighting.com/news/article/e-light-family/

 

csm_e-light-family-teaser_b61f587f84.jpg


 

 

 

 

 

 • Beğen 3

İletiyi paylaş


Link to post

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap