Yaşar Kaymaz

Bosch-Hella-Koito-Valeo-ZKW bi-xenon mercek çeşitleri tanıtım videosu

Recommended Posts

Oktay Toker

Araç konusunda detay vermeye çalıştım.Bire bir ölçüde aynı mercek haricinde bulamazsınız.Mahmut bey marka olarak size yeni tip valeo bi-xenon mercek resmi yolladı aynı marka olduğu için,kodu vesaire olmaz bu isimle bulabilirsiniz.sizi uğraştırmayacak tek mercek aynı tip mercek diğerleri illaki işçlik isteyecek.Lakin ilğili konuda size montajı olabilecek mercekleride yazdım.İlanlar bölümüde arkadaşlar var danışınız. 

İletiyi paylaş

Erdi Ayaz
Mercekleri temizletecek olursanız orjinal ampulleri kullanın.

4300 k sarı ya kaçan bi renk, benim isteğim daha beyaz, bu yüzden yeaky 5500 tercih ettim.

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş
Şimdi, Erdi ayaz yazdı:

4300 k sarı ya kaçan bi renk, benim isteğim daha beyaz, bu yüzden yeaky 5500 tercih ettim.

O zaman daha kaliteli bi ampul kullanmanız gerekecek. Osram nbr cbi gibi.

İletiyi paylaş

Erdi Ayaz
O zaman daha kaliteli bi ampul kullanmanız gerekecek. Osram nbr cbi gibi.

8dabf4e0d46a1559ce30ab5d31605240.jpg5e7b9cebcea7229b3befdd6eb83181a3.jpg1c2606c242415c3b3de6bad60b67a258.jpg

Bu ampuldenmi bahsettiniz hocam. Bi satıcıyla görüştüm fotoğrafları istedim, NBr serisinde 4300 var dedi. 490 tl tanesi

İletiyi paylaş

Oktay Toker

Bu meblalar verilecekse tip ampulleri osram global sitelerinde verilen bayilerden almaya çalışınız.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş