• Duyurular

• Selçuk Keleş

Merceksiz farlara xenon takılması ve H1/H4/H7 tipi xenon kitlerle ilgili mesajlar   22-12-2015

Gece Uçuşu'nda merceksiz farlara xenon takılması ve H1/H4/H7 tipi xenon kitlerle ilgili hiç bir konuya ya da mesaja yer verilmemektedir. Merceksiz fara takılan xenon kitler diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmakta ve trafikte tehlike oluşturmaktadır. Bu kitlerin aydınlatmaya da hiçbir katkısı yoktur. Xenona çevrim metodları ile ilgili detaylı bilgi Halojenden xenon / bi-xenona dönüşüm metodları linkinde bulunmaktadır. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, cevap yazmakta ya da mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir. Bilgimizi ve tecrübemizi sadece D2S/D1S xenon mercek montajı üzerinde yoğunlaştıracağız. Vereceğiniz cevaplarda bu kurala uymanızı rica ederim.
    • Selçuk Keleş

Gece Uçuşu stickerının dağıtımı devam ediyor   22-12-2015

Gece Uçuşu stickerımız hazır. Camınızda yerini hazırlayın Sticker adresinize posta yoluyla ücretsiz olarak gönderilecektir. Önden yapışkanlı olup iç tarafa uygulanabilir. Ölçüleri 6x26 cm'dir. İstekleriniz için ad-soyadınızı, istediğiniz adedi ve adresinizi bu konuya mesaj atmanız yeterli.
    • Selçuk Keleş

Mercek montajı için usta tavsiyesi istenen mesajlar   22-12-2015

Gece Uçuşu'nda mercek montajı vb. işlemler için usta, montajcı, dükkan, web sitesi veya ticari amaçlı çalışan kişi tavsiyesi veya yönlendirmesi istenen mesajlara yer verilmemektedir. Gece Uçuşu, Araştır-Öğren-Uygula-Paylaş-Öğret-Geliştir prensibiyle, modifikasyonunu kendisi yapmayı amaçlayan diğer üyelere (ve misafirlere) bilgi verip, yol göstererek yardımcı olmayı hedefleyen, hiç bir çıkar gözetmeyen bir oluşumdur. Bu tip tavsiye ve yönlendirmeler forumu kullanım amacından dışarı çıkarmaktadır, bilginin ve tecrübenin birikimini, aktarımını engellemektedir ayrıca mesaj kirliliği oluşturmaktadır. Aydınlatma uygulamasını dışarıda yaptırmış üyeler - tavsiye veya yönlendirmeye girmeden - yaptıkları uygulamayı paylaşabilirler. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir. Bu konuya üyelerimizin dikkat etmesini rica ediyorum.
Necip Kademcioğlu

Beyaz ışık veren ampul tavsiyesi

Sizce Hangisi  

13 oy

1. 1. HALOJEN BEYAZ LAMBADA H7 GRUBUNDA EN İYİSİ SİZCE HANGİSİ?

• Osram Coolblue 4300 K
    • Osram H7 Tip Ampül Seti CoolBlue Intense
    • Philips H7 Tip CRYSTAL VISION Ampül Seti
    • Philips H7 Tip DIAMONDVISION Ampül Seti

Recommended Posts

İbrahim Demir    0
İbrahim Demir
On 17.02.2014 at 09:31, Selçuk Keleş yazdı:

Foruma ad ve soyadınızla üye olmanız gerekmekte. Bildirirseniz değişikliği yapacağım. http://www.geceucusu.com/topic/2616-halojen-ampul-secimi-ve-halojen-farlarin-guclendirilmesi/ linkindeki "beyaz ışık istiyorum" paragrafını okuyun.

@Selçuk KeleşSelçuk bey forum kurallarını bilmediğim için bu şekilde açtım üyeliğimi. üyelik bilgilerimi değiştirmek istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. İsmim İbrahim Demir. Teşekkürler.

tarihinde İbra d tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Furkan Ünver Özcan    0
Furkan Ünver Özcan

HERKESE İYİ FORUMLAR!!!

astra j kasa sport model 2013 1.3 CDTI aracımın ön osram sarı farlarını beyaz lamba ile değiştirmek istiyorum bu konu hakkında çok az bilgim var ( kelvin mevzusu) sizden ricam tam beyaz olması bir forumda gördüm Osram Coolblue 4300 K sizce nasıldır birde satan yer bulamadım internet üzerinden satın alabileceğim bir yer varmıdır ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

NOT: AMPUL TİPİ H7 ARACIN KISALARA DÜŞÜNÜYORUM ŞİMDİLİK SARILAR DURSUN YAZI BEKLİYECEĞİM

İletiyi paylaş

Emrah Sayar    16
Emrah Sayar

2 ay önce philips diamon vision kullandım renk olarak tam beyazdı 5000k diye yazıyordu sanırım üzerinde , bi xenona geçince abimin clio ya taktım gayet memnun oldu . sarı halojene göre aydınlatması da daha iyi

İletiyi paylaş

S.Buğrahan Güler    8
S.Buğrahan Güler

Philips Diamond vision 5000k kullanmış biri olarak önermem. Kuru havada vs çok iyi ama yağmurlu ıslak yolda el feneri daha iyi aydınlatır :) 

Bu yüzden mercek montajı fln yada Led ampul kiti alın

İletiyi paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap