• Duyurular

• Selçuk Keleş

Halojen farlara takılan H1/H4/H7/H11 tipi xenon kitler ve led ampullerle ilgili mesajlar   21-12-2015

Gece Uçuşu'nda mercekli ya da merceksiz halojen farlara takılan H1/H4/H7/H11 tipi xenon kitler ve led ampuller, stop/sinyal lambalarına takılan P21 tipi led ampullerle ilgili hiç bir konuya ya da mesaja yer verilmemektedir.

Güvenlik birinci önceliğimizdir.

Bu xenon kitler ve led ampuller farın odak ve geometrisine tam uymadığından yeterli ve düzgün aydınlatma sağlayamamakta, diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmakta, aracın elektronik sisteminde sorun çıkarmakta ve sürüş güvenliğini düşürerek trafikte tehlike oluşturmaktadır. 

Bilgimizi ve tecrübemizi oem xenon/led mercek/yansıtıcı montajı üzerinde yoğunlaştıracağız. İç aydınlatmada led kullanımı konularında bir kısıtlama bulunmamaktadır. 

Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, cevap yazmakta ya da mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir.
Semih Tunca

Toyota Corolla Yeni Led farlı modeli tanıttı

Recommended Posts

Semih Tunca    120
Semih Tunca

Toyota Corolla yeni modelinin üst versiyonuna LED farlar kullan mış sizin için birkaç foto çektim

IMG_1040.jpgIMG_1041.thumb.jpg.5cca4b830f7e333b342cc

IMG_1035.jpgIMG_1036.jpg

tarihinde Semih Tunca tarafından düzenlendi
  • Beğen 4

İletiyi paylaş

Selçuk Karabulut    201
Selçuk Karabulut

kessssinnn koitodur :bambam:

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut    2.658
Mahmut Akbulut
11 saat önce, Selçuk Karabulut yazdı:

kessssinnn koitodur :bambam:

Aynen katılıyorum :lol:

Çekik gözlü amcamlardan fiyat istedim koito bi-led için çiftine 450$ dedi ya pis herifler :angry:

İletiyi paylaş

Selçuk Karabulut    201
Selçuk Karabulut

abi merak etme düşer piyasaya bendeki bi led değil nissandan çıkan sade kısa merceği ve led uzun reflektör

• Beğen 2

İletiyi paylaş

Oktay Toker    2.591
Oktay Toker

Sol mercek çizgisi eğimlimi gördüm.

İletiyi paylaş

Sırrı Polat    205
Sırrı Polat
On 12.06.2016 at 14:40, Oktay Toker yazdı:

Sol mercek çizgisi eğimlimi gördüm.

sadece sol değili her ikisi , mübarek deniz dalgasını simule etmişler sanki :lol:

İletiyi paylaş

Sırrı Polat    205
Sırrı Polat
On 03.06.2016 at 20:31, Selçuk Karabulut yazdı:

abi merak etme düşer piyasaya bendeki bi led değil nissandan çıkan sade kısa merceği ve led uzun reflektör

resmi var mı selçuk bey , bende de nissan  Qasqai den çıkma bir tane var , aynısı mı acaba

İletiyi paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap