İçeriğe Yönlendir
Utku Çay

Xenon balastım bozuldu

Recommended Posts

Utku Çay

aracımda d2s ampül tipli xenon kit var. aracımda bağlı olan xenon balastlardan biri arızalı ve hemen yenisini alacak param yok bunun için halojen ampül bağlamak istiyorum. halojen d2s var mı ? varsa nereden bulabilirim

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

balast sadece xenon farda olur, halojende olmaz. çıkmacılardan ucuza bulabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Utku Çay
balast sadece xenon farda olur, halojende olmaz. çıkmacılardan ucuza bulabilirsiniz.
balastı falan sökeceğim direk halojen bağlacağım xenon ampül ve balastı devre dışı bırakacağım o yüzden d2s halojen ampül bulabilirmiyim diye soruyorum

İletiyi paylaş

Emre Düzgün
balastı falan sökeceğim direk halojen bağlacağım xenon ampül ve balastı devre dışı bırakacağım o yüzden d2s halojen ampül bulabilirmiyim diye soruyorum

d2s halojen ampül diye bir şey duymadım, ampul tipin ne ise h1 h7 vs. alıp yerine takıcaksın.

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

Aracında orjinal xenon var, o nedenle halojen ampulü hem fara hem de elektrik bağlantısına uyduramazsın.

İletiyi paylaş

Mustafa Sarı

aracıma valeoları taktığımda hemen xenon bağlattırmamıştım ve ben geçici bir süre için valeolara h7 takmıştım. ama aydınlatma berbattı. hiç aydınlatmıyo gibi bişeydi. bence ya böyle idare edeceksin yada yenisini alacaksın. eğer sis farın falan varsa onlarla destekleyebilirsin aydınlatmanı geçici olarak.

İletiyi paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...