• Duyurular

• Selçuk Keleş

Merceksiz farlara xenon takılması ve H1/H4/H7 tipi xenon kitlerle ilgili mesajlar   22-12-2015

Gece Uçuşu'nda merceksiz farlara xenon takılması ve H1/H4/H7 tipi xenon kitlerle ilgili hiç bir konuya ya da mesaja yer verilmemektedir. Merceksiz fara takılan xenon kitler diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmakta ve trafikte tehlike oluşturmaktadır. Bu kitlerin aydınlatmaya da hiçbir katkısı yoktur. Xenona çevrim metodları ile ilgili detaylı bilgi Halojenden xenon / bi-xenona dönüşüm metodları linkinde bulunmaktadır. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, cevap yazmakta ya da mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir. Bilgimizi ve tecrübemizi sadece D2S/D1S xenon mercek montajı üzerinde yoğunlaştıracağız. Vereceğiniz cevaplarda bu kurala uymanızı rica ederim.
    • Selçuk Keleş

Gece Uçuşu stickerının dağıtımı devam ediyor   22-12-2015

Gece Uçuşu stickerımız hazır. Camınızda yerini hazırlayın Sticker adresinize posta yoluyla ücretsiz olarak gönderilecektir. Önden yapışkanlı olup iç tarafa uygulanabilir. Ölçüleri 6x26 cm'dir. İstekleriniz için ad-soyadınızı, istediğiniz adedi ve adresinizi bu konuya mesaj atmanız yeterli.
    • Selçuk Keleş

Mercek montajı için usta tavsiyesi istenen mesajlar   22-12-2015

Gece Uçuşu'nda mercek montajı vb. işlemler için usta, montajcı, dükkan, web sitesi veya ticari amaçlı çalışan kişi tavsiyesi veya yönlendirmesi istenen mesajlara yer verilmemektedir. Gece Uçuşu, Araştır-Öğren-Uygula-Paylaş-Öğret-Geliştir prensibiyle, modifikasyonunu kendisi yapmayı amaçlayan diğer üyelere (ve misafirlere) bilgi verip, yol göstererek yardımcı olmayı hedefleyen, hiç bir çıkar gözetmeyen bir oluşumdur. Bu tip tavsiye ve yönlendirmeler forumu kullanım amacından dışarı çıkarmaktadır, bilginin ve tecrübenin birikimini, aktarımını engellemektedir ayrıca mesaj kirliliği oluşturmaktadır. Aydınlatma uygulamasını dışarıda yaptırmış üyeler - tavsiye veya yönlendirmeye girmeden - yaptıkları uygulamayı paylaşabilirler. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir. Bu konuya üyelerimizin dikkat etmesini rica ediyorum.
Selçuk Keleş

Foruma fotoğraf yüklemek

Recommended Posts

Selçuk Keleş    1.694
Selçuk Keleş

Kotanızın dolmaması ve yükleyeceğiniz fotoğrafın daha kolay görüntülenebilmesi için 800x600 piksele küçültülmesi gereklidir. Bunun için Pixresizer türü bir program kullanabilirsiniz.

Cevap yazma alanında sağ altta bulunan Tam Editörü Kullan tuşuna tıklayın ve tam editör moduna geçiş yapın.

post-5-0-17441300-1428910110_thumb.jpg

Açılan ekranda sol altta bulunan Dosya Eklemek için Tıklayın tuşuna tıklayın, yükleyeceğiniz fotoğrafları bilgisayarınızdan gösterek yükleyin. Control tuşuna basılı tutarak birden çok fotoğrafı seçmek ve tek seferde yüklemek mümkündür.

post-5-0-58796000-1428910110_thumb.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

Mürsel Balcı    104
Mürsel Balcı

bu şekilde fotoğraf yükleme güzel. fakat mesajda resimler çok küçük görünüyorlar. her resme tıklayarak büyük halini açıp bakmak lazım. bunun daha büyük görünmesi sağlanamaz mı acaba?

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş    1.694
Selçuk Keleş

bu şekilde fotoğraf yükleme güzel. fakat mesajda resimler çok küçük görünüyorlar. her resme tıklayarak büyük halini açıp bakmak lazım. bunun daha büyük görünmesi sağlanamaz mı acaba?

Sayfanın daha hızlı yüklenmesi için o şekildeydi, değiştirdim. :good1:

• Beğen 2

İletiyi paylaş

Ümit Özcan    33
Ümit Özcan
On 13.04.2015 at 10:31, Selçuk Keleş yazdı:

Kotanızın dolmaması ve yükleyeceğiniz fotoğrafın daha kolay görüntülenebilmesi için 800x600 piksele küçültülmesi gereklidir. Bunun için Pixresizer türü bir program kullanabilirsiniz.

Cevap yazma alanında sağ altta bulunan Tam Editörü Kullan tuşuna tıklayın ve tam editör moduna geçiş yapın.

post-5-0-17441300-1428910110_thumb.jpg

Açılan ekranda sol altta bulunan Dosya Eklemek için Tıklayın tuşuna tıklayın, yükleyeceğiniz fotoğrafları bilgisayarınızdan gösterek yükleyin. Control tuşuna basılı tutarak birden çok fotoğrafı seçmek ve tek seferde yüklemek mümkündür.

post-5-0-58796000-1428910110_thumb.jpg

Selçuk bey fotograf kotam dolmuş ve tam editör kullanamıyorum nasıl sıfırlayabilirim

İletiyi paylaş

Ümit Özcan    33
Ümit Özcan

@Selçuk Keleş bey üsteki sorunu nasıl çözebiliriz

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş    1.694
Selçuk Keleş
12 saat önce, Ümit Özcan yazdı:

@Selçuk Keleş bey üsteki sorunu nasıl çözebiliriz

Yüklediğiniz fotolar çok büyük. Ondan dolayı kotayı doldurmuşsunuz.
Fotoları silmek ya da 1024x768 gibi bir boyuta küçültmek gerekiyor.

İletiyi paylaş

Ümit Özcan    33
Ümit Özcan

Fotoları nasıl silebiliriz en azından gereksiz olanları 

İletiyi paylaş

Mehmet Özyürek    590
Mehmet Özyürek
17 saat önce, Ümit Özcan yazdı:

Fotoları nasıl silebiliriz en azından gereksiz olanları 

Ya kaynağından sileceksiniz, yada silinmesini istediğiniz özel bir resim varsa linkini paylaşın yönetici siler..  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş    1.694
Selçuk Keleş

Bir ara bakarım eskilere. Bazıları 5mb'ı geçiyor. Toplu küçültme yapabilirim sanıyorum, eski fotoları silmeyelim buluruz bi yolunu. 

Şu anda 1024x768'den büyük foto kabul etmiyor olması lazım.

İletiyi paylaş

Ümit Özcan    33
Ümit Özcan
gönderildi (düzenlendi)

Mehmet bey , Selcuk bey Rica etsem konulardaki benzer fazla foroları silerseniz çok sevinirim.

tarihinde Ümit Özcan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş    1.694
Selçuk Keleş
21 saat önce, Ümit Özcan yazdı:

Mehmet bey , Selcuk bey Rica etsem konulardaki benzer fazla foroları silerseniz çok sevinirim.

Yüklediğin fotoğrafları küçülttüm, tabii senin kota kullanımın değişmedi, onu database'den bulup elle düzeltmem gerekecek, araştırıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Ümit Özcan    33
Ümit Özcan
2 saat önce, Selçuk Keleş yazdı:

Yüklediğin fotoğrafları küçülttüm, tabii senin kota kullanımın değişmedi, onu database'den bulup elle düzeltmem gerekecek, araştırıyorum.

Teşekkür ederim selçuk bey 

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş    1.694
Selçuk Keleş
6 saat önce, Ümit Özcan yazdı:

Teşekkür ederim selçuk bey 

Düzelttim, tekrar deneyebilirsin.

İletiyi paylaş

Ümit Özcan    33
Ümit Özcan

Çok teşekkür ederim selçuk bey oldu :)

İletiyi paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap