• Duyurular

• Selçuk Keleş

Merceksiz farlara xenon takılması ve H1/H4/H7 tipi xenon kitlerle ilgili mesajlar   22-12-2015

Gece Uçuşu'nda merceksiz farlara xenon takılması ve H1/H4/H7 tipi xenon kitlerle ilgili hiç bir konuya ya da mesaja yer verilmemektedir. Merceksiz fara takılan xenon kitler diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmakta ve trafikte tehlike oluşturmaktadır. Bu kitlerin aydınlatmaya da hiçbir katkısı yoktur. Xenona çevrim metodları ile ilgili detaylı bilgi Halojenden xenon / bi-xenona dönüşüm metodları linkinde bulunmaktadır. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, cevap yazmakta ya da mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir. Bilgimizi ve tecrübemizi sadece D2S/D1S xenon mercek montajı üzerinde yoğunlaştıracağız. Vereceğiniz cevaplarda bu kurala uymanızı rica ederim.
    • Selçuk Keleş

Gece Uçuşu stickerının dağıtımı devam ediyor   22-12-2015

Gece Uçuşu stickerımız hazır. Camınızda yerini hazırlayın Sticker adresinize posta yoluyla ücretsiz olarak gönderilecektir. Önden yapışkanlı olup iç tarafa uygulanabilir. Ölçüleri 6x26 cm'dir. İstekleriniz için ad-soyadınızı, istediğiniz adedi ve adresinizi bu konuya mesaj atmanız yeterli.
    • Selçuk Keleş

Mercek montajı için usta tavsiyesi istenen mesajlar   22-12-2015

Gece Uçuşu'nda mercek montajı vb. işlemler için usta, montajcı, dükkan, web sitesi veya ticari amaçlı çalışan kişi tavsiyesi veya yönlendirmesi istenen mesajlara yer verilmemektedir. Gece Uçuşu, Araştır-Öğren-Uygula-Paylaş-Öğret-Geliştir prensibiyle, modifikasyonunu kendisi yapmayı amaçlayan diğer üyelere (ve misafirlere) bilgi verip, yol göstererek yardımcı olmayı hedefleyen, hiç bir çıkar gözetmeyen bir oluşumdur. Bu tip tavsiye ve yönlendirmeler forumu kullanım amacından dışarı çıkarmaktadır, bilginin ve tecrübenin birikimini, aktarımını engellemektedir ayrıca mesaj kirliliği oluşturmaktadır. Aydınlatma uygulamasını dışarıda yaptırmış üyeler - tavsiye veya yönlendirmeye girmeden - yaptıkları uygulamayı paylaşabilirler. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir. Bu konuya üyelerimizin dikkat etmesini rica ediyorum.
Ümit Yel

Şerit led tavsiyesi ve bağlantısı

Recommended Posts

Ümit Yel    0
Ümit Yel

Arkadaşlar elimdeki parça şerit ledden bulmam lazım. Aynı hizada dizilmiş, (-) uçları tek ama (+) uçları ayrı çıkıyor. Bir sırası Beyaz, Diğer sıra Turuncu (Sinyale Uygun). Yardımlarınızı Yada Parlak FİKİRLERİNİZİ bekliyorum. Şimdiden Teşekkürler

post-6533-0-01334000-1417904391_thumb.jp

İletiyi paylaş

Taner Eviş    67
Taner Eviş

Uzunluk ne kadar lazım acaba ??

Arkadaşlar elimdeki parça şerit ledden bulmam lazım. Aynı hizada dizilmiş, (-) uçları tek ama (+) uçları ayrı çıkıyor. Bir sırası Beyaz, Diğer sıra Turuncu (Sinyale Uygun). Yardımlarınızı Yada Parlak FİKİRLERİNİZİ bekliyorum. Şimdiden Teşekkürler

İletiyi paylaş

Ümit Yel    0
Ümit Yel

1.5 metre falan yeterli olur galiba.

İletiyi paylaş

Fatih Demirtaş    59
Fatih Demirtaş

Böyle ledi ilk defa görüyorum.Ne diye geçiyor bu meret :)

İletiyi paylaş

Ümit Yel    0
Ümit Yel

Ne olarak geçiyor bende bilmiyorum. Şekil şemali bu bulabilirsek çok iş görür

İletiyi paylaş

Fatih Özbaş    394
Fatih Özbaş

bunun aynısının tane tane değil de bütün yananından buldum (neon tarzında) ebayde fiyatı 50cm. 30dolardı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Fatih Demirtaş    59
Fatih Demirtaş

Güzel olan bişey pahalı olmak zorunda mı :lol:

İletiyi paylaş

Fatih Özbaş    394
Fatih Özbaş

Güzel olan bişey pahalı olmak zorunda mı :lol:

+1 :D

İletiyi paylaş

Taner Eviş    67
Taner Eviş

Bende var yalnız iki yerinde 2 şer led yanmiyo altındaki esnek zimbirtida sıkıntı var hafif hareket edince yanıyor.

İşime yarar diye almıştım 125 lira mi 130 lira mi ne öyle bişey di yanlış hatırlamıyorsam

Uygun bi şekilde size gönderebilirim benim işime yaramadı size yarar belki

İletiyi paylaş

Ümit Yel    0
Ümit Yel

Belki yarar denemekte fayda var tabi. Zahmet olmazsa resmini çekip koyabilirmisin?

İletiyi paylaş

Taner Eviş    67
Taner Eviş
Belki yarar denemekte fayda var tabi. Zahmet olmazsa resmini çekip koyabilirmisin?

Buyrun efemm

60 x 2 120 cm

b1689dca3c3771ab5c34fa1f37c97175.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Serhat Etli    0
Serhat Etli

Iyi gunler ben uc cipli serit led ile dikiz aynasi sinyali yapmak isityorum fakat baglantisini nasil yapmam gerekir fikiri olan bi abim var mi acaba

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut    2.575
Mahmut Akbulut

Iyi gunler ben uc cipli serit led ile dikiz aynasi sinyali yapmak isityorum fakat baglantisini nasil yapmam gerekir fikiri olan bi abim var mi acaba

Önce forum kuralları !!!

Kayıt ve Forum kuralları

Üye Kaydı Kuralları :

Foruma gerçek ad ve soyadınızla üye olmalısınız. Nickname ile üye olunamaz.

İletiyi paylaş

Deniz Taran    43
Deniz Taran

Karaköy (Şişhane) bankalar caddesinde menevşe han vardır oraya giderseniz bulabilirsiniz menevşe handa bulamazsanız dahi bankalar caddesine çıkan o yokuşta birsürü ledci var bu dükkanların herhangi birinde bulmanız mümkündür.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Ümit Yel    0
Ümit Yel

Buyrun efemm

60 x 2 120 cm

b1689dca3c3771ab5c34fa1f37c97175.jpg

:) kesinlikle aradığım şeyin taa kendisi.

Nasıl gönderebilirsin?

İletiyi paylaş

Taner Eviş    67
Taner Eviş

:) kesinlikle aradığım şeyin taa kendisi.

Nasıl gönderebilirsin?

Kargoyla :) :)

Imzamda iletişim var

Mesaj atarsanız bugün Avda olacağım telefon çekmiyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Ümit Yel    0
Ümit Yel

Mesajı gönderiyorum.

İletiyi paylaş

Murat köse    12
Murat köse

merhaba

öncelikle daha önce verildi yada açıldı ise konu affola yada birleştirilebilir

20 gün önce aliexpress'den aldığım esnek şerit led'ler bugün geldi merakla açtım ama pek umduğum gibi gelmedi sanki bana. Aynı şerit içerisinde hem beyaz hem sarıu var resimlerde birisini sarı birisini beyaz yaktım. resimlerde çok parlak görünüyorlar ama dünya gözü ile ledler tek tek yanıyor gibiler ve buda moralimi bozdu açıkçası resimlerine aldanmış gibiyim :( Sorusu olan yada merak ettiği bişey olan sorabilir İyi seyirler.

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut    2.575
Mahmut Akbulut

Resim ve ilan değerleri hep aldatıcı olmuştur satılan diğer tüm çin malı ürünlerde olduğu gibi ...

İletiyi paylaş

Murat köse    12
Murat köse

peki içindeki şerit ledi değiştirme şansımız olabilir mi ? smd 335 kullanılmış içerisinde ama ?

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut    2.575
Mahmut Akbulut

Mevcut ledi çıkarabiliyorsan ve 5050 uyarsa değiştir bence de ...

İletiyi paylaş

Murat köse    12
Murat köse

bu videodaki rus arkadaş sökmüş içerisini ama 1 şeritte hem beyaz hem sarı var onun gibi bir şerit bulma şansım var mı bildiğiniz ? 5050 led işimi görebilir ama eğer sarı koyamazsam projeyi değiştirmem gerekebilir. önereceğiniz bi ürün var mı mahmut bey ?

İletiyi paylaş

Taner Eviş    67
Taner Eviş

aef8e6db3b73851072154f188579a844.jpg

İçerisindeki led bunun aynısı ve yarım cm kadar kalınlığı var

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut    2.575
Mahmut Akbulut

İçerisindeki led bunun aynısı ve yarım cm kadar kalınlığı var

:good1: Ben de bunu arıyordum kardeşim ...

İletiyi paylaş

Taner Eviş    67
Taner Eviş

:good1: Ben de bunu arıyordum kardeşim ...

Bende aynisindan almıştım merak edip baktım abi içine :)

İletiyi paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap