• Duyurular

• Selçuk Keleş

Halojen farlara takılan H1/H4/H7/H11 tipi xenon kitler ve led ampullerle ilgili mesajlar   21-12-2015

Gece Uçuşu'nda mercekli ya da merceksiz halojen farlara takılan H1/H4/H7/H11 tipi xenon kitler ve led ampuller, stop/sinyal lambalarına takılan P21 tipi led ampullerle ilgili hiç bir konuya ya da mesaja yer verilmemektedir.

Güvenlik birinci önceliğimizdir.

Bu xenon kitler ve led ampuller farın odak ve geometrisine tam uymadığından yeterli ve düzgün aydınlatma sağlayamamakta, diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmakta, aracın elektronik sisteminde sorun çıkarmakta ve sürüş güvenliğini düşürerek trafikte tehlike oluşturmaktadır. 

Bilgimizi ve tecrübemizi oem xenon/led mercek/yansıtıcı montajı üzerinde yoğunlaştıracağız. İç aydınlatmada led kullanımı konularında bir kısıtlama bulunmamaktadır. 

Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, cevap yazmakta ya da mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir.
Mustafa Bağseven

Geri vitesle sağ aynayı indirme modülü uygulaması

Recommended Posts

Talat Serkeş    12
Talat Serkeş
Alman araçları bu sistemi 35 liraya mal etseydi ürettikleri her araca takardı değil mi?

Halen standart donanıma sahip olanlarında bile problem yaşanıyor ki ben bir şekılde aştım bu problemi de.

http://www.seatclubturkey.com/leon-mk3-5f-2013-gunumuz/40432-geri-viteste-asagi-inen-yan-ayna-orijinal-konumuna-donemiyor.html

Yok bulusunuz kesinlikle çok iyi. Hani uygun olursa alan da çok olur diye düşündüm

İletiyi paylaş

Mehmet Özyürek    603
Mehmet Özyürek

Yol kenarı park yapanlar için bulunmaz nimet... :)

İletiyi paylaş

Can Ayaslan    35
Can Ayaslan

Ben 1 yıldır kullanıyorum çok memnunum. Jantlarım da çıkıntılı zaten sürtmemek için şart :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Kaan Kara    21
Kaan Kara
Proje güzel de 75 liraya ayna alınır hocam. 35 tl ideali.

Sadece fiyatına takılmamak lazım

Toyotaların aynalarına uymayabilir deniliyordu

İletiyi paylaş

Bayram Güran    9
Bayram Güran

Merhaba arkadaşlar uzun bir süredir forumu anonim olarak takipteydim. Bugun itibariyle üye olmak nasip oldu. Kendi tasarladığım ve genellikle parçaları yurtdışından getirerek devre/projeleri burada da paylaşmak istedim. Umarım forum kuralları gereği bir sıkıntı olmaz. Yapıcı eleştirilerinize açığım. Her türlü fikir görüş ve önerileri severek dinleyebilirim. Yapmış olduğum bu devreyi forumdan gelen talepler üzerine ticari olarak  tasarladm. Özellikler zaten videoda herşeyiyle açıklanıyor. Yakında bluetooth kontroolü amerikan park+dönüşfarı modülü+konfor sinyali modülü tek modül olarak imalatınıda yapacağım. Hemde çok küçük boyutlarda oalcak. 2.videoda ise şuan test aşamsnda olan bahsettiğim modülü görebilirsiniz. Saygılar.

https://www.youtube.com/watch?v=cXwu-lAt9SE

https://www.youtube.com/watch?v=PLdalfYUwvU

• Beğen 2

İletiyi paylaş

Bayram Güran    9
Bayram Güran
2 saat önce, Oktay Toker yazdı:

Mustafa arkadaşımızın daha önce tasarımı mevcuttu.Arasında fark var mı?

http://www.geceucusu.com/topic/6325-geri-vitesle-sa%C4%9F-aynay%C4%B1-indirme-uygulamas%C4%B1/

Oktay bey sistem tamamiyla farkli yaptigi is ayni. Mesela istedigmz zamn ayna kontrol dugmsnden devreeden cikartablyrz. Modul uzerndeki dugmdn degl. Ayrica yukari asagi ayari ayri ayri kontrol edileblmsi baslica ozelligi. Videoyu izlersnz farki gorevlrsnz. Tesekkurler ilgnize

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut    2.658
Mahmut Akbulut

Ben beğendim :good1:Elinize emeğinize sağlık ...

İletiyi paylaş

Bayram Güran    9
Bayram Güran
3 saat önce, Mahmut Akbulut yazdı:

Ben beğendim :good1:Elinize emeğinize sağlık ...

Tesekkur ederm mahmut bey

İletiyi paylaş

Mehmet Bozz    22
Mehmet Bozz

Çok güzel bir çalışma elinize sağlık. Sanırım ticari amaçlı üretim var. Satış Fiyatı nedir? 

z

İletiyi paylaş

Bayram Güran    9
Bayram Güran
2 saat önce, Mehmet Bozz yazdı:

Çok güzel bir çalışma elinize sağlık. Sanırım ticari amaçlı üretim var. Satış Fiyatı nedir? 

z

Aslinda pek ticari sayilmaz cok az urettim 20adet sahibindene ilan koydum fiyat70tldir.ilan videoda mevcuttr. EGer ticari olarak forumda paylasim yasaksa yonetici arkadaslar uyarrsa paylasimi kaldirabilirm

İletiyi paylaş

Semih Tunca    120
Semih Tunca

Tebrikler güzel çalışmalar Telefon kontrollü çalışmalarınızın devamlarını bekliyoruz

İletiyi paylaş

Bayram Güran    9
Bayram Güran
54 dakika önce, Semih Tunca yazdı:

Tebrikler güzel çalışmalar Telefon kontrollü çalışmalarınızın devamlarını bekliyoruz

Tesekkur ederm cok yakinda geliyor

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş    1.850
Selçuk Keleş

-

İletiyi paylaş

Mesut Uğurlu    2
Mesut Uğurlu

Hocam bir konuyu merak ettim.

Geri vites sinyalini nereden alıyorsunuz?

Yani aracın geri viteste olduğunu nereden anlayıp devreye alıyorsunuz sistemi?

Manuellerde geri vites müşürü falan belki, otomatiklerde?

Teşekkürler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Bayram Güran    9
Bayram Güran
5 saat önce, Mesut UĞURLU yazdı:

Hocam bir konuyu merak ettim.

Geri vites sinyalini nereden alıyorsunuz?

Yani aracın geri viteste olduğunu nereden anlayıp devreye alıyorsunuz sistemi?

Manuellerde geri vites müşürü falan belki, otomatiklerde?

Teşekkürler.

geri vites lambasından alınabilir.

Arkadaşlar ürünü geliştirdim. 

1)Üzerinde hiçbir zaman ayar veya açma kapama düğmesi yoktur. Herşey ayna kontrol düğmesinden yapılıyor. 

2)Ayna kontrol düğmesinden yukarı ve aşağı zaman ayarını AYRI AYRI 1-5.9 saniye arasında ayarlıyabiliyorsunuz. (Saniyenin 1/10 hassasiyeti ile ayna konumunu buluyor) 

3)Uzun süre geri gidişlerde geçici iptal yapabiliyorsunuz. 

4) Kullanmak istemediğinizde ayna kontrol düğmesinden birkaç hareketle tamamen devredışı bırakabiliyorsunuz. 

5)Yine ayna kontrol düğmesini kullanarak modülü tekrardan devreye alabiliyorsunuz. 

6) Hafıza özelliği sayesinde ayna aşağı inerken veya çıkarken aracın kontağı kapatılırsa, tekrar enerji verildiğinde kaldığı yeri hatırlayıp görevini tamamlamaktadır. 

Sosyal medyadan gelen talepler üzerine tasarladım, 16 adet elimde mevcut.

Büyük ticari hayallerle ürünü tasarlamadım yönetici bilgilendirirse konuyu silerim

video:

• Beğen 2

İletiyi paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap