• Duyurular

  • Selçuk Keleş

   Halojen farlara takılan H1/H4/H7/H11 tipi xenon kitler ve led ampullerle ilgili mesajlar   21-12-2015

   Gece Uçuşu'nda mercekli ya da merceksiz halojen farlara takılan H1/H4/H7/H11 tipi xenon kitler ve led ampuller, stop/sinyal lambalarına takılan P21 tipi led ampullerle ilgili hiç bir konuya ya da mesaja yer verilmemektedir.

   Güvenlik birinci önceliğimizdir.

   Bu xenon kitler ve led ampuller farın odak ve geometrisine tam uymadığından yeterli ve düzgün aydınlatma sağlayamamakta, diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmakta, aracın elektronik sisteminde sorun çıkarmakta ve sürüş güvenliğini düşürerek trafikte tehlike oluşturmaktadır. 

   Bilgimizi ve tecrübemizi oem xenon/led mercek/yansıtıcı montajı üzerinde yoğunlaştıracağız. İç aydınlatmada led kullanımı konularında bir kısıtlama bulunmamaktadır. 

   Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, cevap yazmakta ya da mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir.
Ozan İncekara

Clio Symbol amerikan park montaj konusu

Recommended Posts

Ozan İncekara    0
Ozan İncekara

ürünü aldım ve montaj için bilgi almak istiyorum videolu yada resimli.başkasına yaptırmak istemiyorum kendim yapmak istiyorum.ilginize teşekkürler saygılar.

İletiyi paylaş


Link to post
Umut Taşlı    11
Umut Taşlı

direkt parklara bağlasaydınız ya. yarım güçte devamlı yanar, sinyal verince tam güçte yanıp söner ve basit bir işlem. gerçi modül de pek zor değildir herhalde. 1e8c89fa-b271-44d1-a17a-3bb9c3beb852.JPG

tarihinde Umut Taşlı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş


Link to post

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap