İçeriğe Yönlendir
Selçuk Keleş

2006 Gece Uçuşu Forum Yüzkarasını Seçelim

Aday?n?z ?  

98 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Selçuk Keleş

Geride bıraktığımız 2006 yılının yüz karası üyelerini hep beraber seçelim (espri anlayışınıza sığınarak) forumun ciddi havası biraz yumuşamış olsun.

Lütfen kendinize oy vermeyin, birinciye 1 yıl ücretsiz forum aboneliği hediye edilecektir. :p

Adayları ve başlıkları tanıyalım :

akingok

Bi-Xenon H4 hi/lo HID Kit

Yaptığı araştırmalar ve bulduğu ilginç ürünlere (çiftli xenon kit) rağmen henüz bir aksiyona geçmemiş olan adayımız sonradan ortadan kaybolmuştur.

ArTiZz

mercekli halojen ampullü fara xenon, halojen ampulleri çıkarıp direk xenon balast+d2s bağlasam olur mu?

106'nın satılmasından sonra dikey geçişle SuperB'ye xenon projesi de açıldığı gibi amaçsızca bitmiş zaten. Sonuç : sıfır

AstraCoupeDriver

Astra Coupe Xenon Upgrade, Coupe'me Xenon upgrade yapmak istiyorum

Yüz tane alternatif arasında gidip gelen bu adayımız uygun ürünü seçememiş ve ortadan kaybolmuştur. Bazen Depo farlar nedeniyle uğradığı sanılıyor :D

Cem Temizsoylu

Ford Focus HB ledli stop yapımı

Her ne kadar atacak çamur bulamasam da son 6 ay içinde bir modifiye göndermemiş olması onu bu listeye almama yetti :D

CoreMax

VEKA marka H7 8000K kit aldım.

Şşte bir xenon kit muamması daha , hem de 8000K, (Veka grup priz markası değil miydi nerden bulduysa)

finch_meister

307ye e46 merceğini uygulamaya çalışıyorum yardımlarınızı da bekliyorum

Anketin en güçlü adaylarından birisi. Her türlü malzemeyi toplayıp sonra taşındığı evde unutan bu arkadaşımızı ne zaman görebileceğimizi bilemiyorum. Sonuç : Arazi

mdellal

Astra G'ye Sonradan Xenon Takılır mı ?, Kararsızım

Forumun en çözümsüz başlığını açan mdellal, gerçekten de kararsızlığını gösterdi. Sonuç : Yok. ;)

msdaldal

Philips Mi, Texon Mu? Kafam Karıştı ... Lütfen Yardım

Ya ben bu başlığı anlamadım. Herkesin cevabı olan başlıkta başlığı açan msdaldalın niye hiç cevabı yok ? :p

ofazli

Polo Şçin Xenon Yardım, Önümü göremiyorum

Listenin güçlü adaylarından biri daha. Sonuç : Bişey değişmemiş, FK halen duruyor ve ofazli halen önünü göremiyor. :D

sello

Bmw 1'e Xenon Yardımlarınızı Bekliyorum Acil

Bana göre en güçlü aday. Niye mi ? Çakma xenon taktırılacak, araba ne ? BMW ! Bi de acil demiş ne diyim ki ben artık :)

scooby

Mercek ve xenon uygulaması

Gayet güzel bir atılım gerçekleştiren ve OEM bi-xenon modifikasyonu yapan adayımızın farının yükseklik ayarını yıldız tornavida ile yapıyor olması onu listede oldukça güçlendiriyor.

sertac

Hangi Aracıma Xenon Taktırayım?, Astra H 2006, Fiat Doblo 2007

Astra dedi, Doblo dedi xenon pahalı gelince vazgeçip diamondvisiona dönmeye çalıştı. Bir de durmadan 'valla bu hafta sonu yaptırıyorum' diyerek bizi yiyor olmasın ?

technoplus

307 farına bi-xenon uygulama hakkında bikaç soru

Bu aday aynı Finch_Meister gibi ama daha kurnaz. Fazla belli etmiyor beceremediğini ama benden bişey kaçmazz ! :D

Voltron

Revizyonlar ve ayarlamalar, Şyice dağıttım artık :)

Senin amacın ne anlamadım ki ? Hala halojenle kitle uğraşıyosun :p Ballastı da bozdun zaten.

whitewolf06

Yeni Kasa Honda Civic Sedana Xenon, Ne yapacagımı bilemiyorummmmmmm

Bence ben bu adayı bu gidişle 2008'de de yüzkarası listesine koyarım. Angel çıkmazsa 2009'da bile ...

zafer487

artık bende xenonluyum, Passat '94 - projektör ve xenonların montajını biti

Herkes mersin'e zafer tersine. Şş bittikten sonra şeffaf far alan adayımız şimdi ne yapacak merak ediyorum.

İletiyi paylaş

Orçun Fazlı
;) ne yapalım listeye biz dahiliz :)

İletiyi paylaş

Sertaç Karakaya

;) arkadaşlar hiçbirinizi yemiyorum :) haftasonu canlı canlı izleyeceksiniz :p

oyum beni listeye ekleyen Voltron ustaya :)

İletiyi paylaş

Zafer Özbek

abi oyum voltrona napim aracımın parçasını burada bulamadım biraz geç buldum ancak gelecek hem zorluğu yok bende direk camları değiştireceğim zaten

yanlız bölüm çok hoşuma gitti hazırlayan arkadaşımın eline sağlık

İletiyi paylaş

Servet Çakıralp

Böyle bi geyik icat ettiği için oyum Voltron'a ;) Şaka biyana forum epey bi sempatik hale geldi çok hoşuma gitti böyle şeylere devam bence:P

İletiyi paylaş

Murat Dellal

Forumun en beceriksiz adamı benim heralde ... ;)

İletiyi paylaş

Turgay Özdemir

Benim oyum en uzun konu olması minasebetiyle mdellal a..

Bu arada ben far ayarını düz tornavidayla da yapabiliyorum! :D

İletiyi paylaş

Selim Aydın

benim de oyum voltrona beni en güçlü aday olarak gösterdiği için en güçlü olan kazansın heheheheheheheheheheh :D:) arabayı da zaten anneme verdim geçin yaww hazır xenonlu araçlar varken sonradan karar vermek imkansız angellarım xenonlarım standart artık ohhh beaa kaç aydan beri ilerleme sıfır

İletiyi paylaş

Guest technoplus
technoplus

307 farına bi-xenon uygulama hakkında bikaç soru

Bu aday aynı Finch_Meister gibi ama daha kurnaz. Fazla belli etmiyor beceremediğini ama benden bişey kaçmazz !

geliyorum az kaldı.fırtına öncesi sessizlik :D:):D

İletiyi paylaş

Mustafa Sarı

ben oyumu mdellala verdim. uzun bi konu ve sonuç: olduğumuz yerdeyiz, ama ruhen baya bi yerlere gittik geldik dimi. :D . bu arada benim konu da baya uzamıştı demekki ben bi sonuca varmasaydım ben de bu lsitedeydim. :)

İletiyi paylaş

Murat Dellal
ben oyumu mdellala verdim. uzun bi konu ve sonuç: olduğumuz yerdeyiz, ama ruhen baya bi yerlere gittik geldik dimi. :D

:D:D:)

İletiyi paylaş

Hasan Sezai çeker

aa-aa hayret listede ben yokum :D:) en arazi benm eh ehe he

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

Yakında 1 yıllık ücretsiz forum üyeliği alıcam umuyorum :D mdellal kazanır diye bekliyordum ama unutmuş herkes :)

İletiyi paylaş

Murat Dellal
mdellal kazanır diye bekliyordum ama unutmuş herkes :)

Valla ben de öyle tahmin ediyodum başkan ama nasip sanaymış galiba ...

:D

İletiyi paylaş

Burak Koca

Bende oyumu Voltron'a verdim.

İletiyi paylaş

Ahmet Göker Derya

Valla forumun yöneticisi ve en profu mum dibine ışık vermezmiş misali forumun en yüz karası olarak voltron gözüküyor. Gerçi ben oyumu ona vermedim,fazla yüklenmemek lazım dimi :D

İletiyi paylaş

Guest ArTiZz

hehehe süper başlık :D

106ma projektörlü far hüsranından sonra superb'ye dikey geçişle anlatıldığı gibi xenon kit uygulamamı yaklaşık 1 ay önce yaptırmış bulunuyorum ben.

Böylelikle forumu yanlış bilgilendirme suçuna istinaden,

oyum voltron'a :)

kusura bakma :D

İletiyi paylaş

Ahmet Balkan

Bence şampiyon mdellal olmalı, baksanıza aylar önce xenon xenon diye tutturdu hala halojen yaziyo :) Bu arada Veka priz markası doğru, hakkaten nasıl bulduysam bende o kiti :D Dün gece Ankaradan gelirken heralde yemediğim laf küfür kalmadı...

İletiyi paylaş

Murat Dellal
Bence şampiyon mdellal olmalı, baksanıza aylar önce xenon xenon diye tutturdu hala halojen yaziyo :)

:D:D:D

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş
106ma projektörlü far hüsranından sonra superb'ye dikey geçişle anlatıldığı gibi xenon kit uygulamamı yaklaşık 1 ay önce yaptırmış bulunuyorum ben.

ee haber vermezsen nerden biliceez ?

İletiyi paylaş

Hidayet Derinöz

kendime oy kullanabilseydim direk verirdim..iş ve ev değişikliği nedeniyle proje hala öle yatıyor..ama 2 aya kalmaz bitcek inş.benimle aynı kaderi paylaşan teknoya veriyorum oyumu..hadi ben ev değiştirdim sen nie yapamadın bakiim söle? :D

İletiyi paylaş

Mertol Kip

Forumun yüzkarası apaçık ortada...

İletiyi paylaş

Guest technoplus
kendime oy kullanabilseydim direk verirdim..iş ve ev değişikliği nedeniyle proje hala öle yatıyor..ama 2 aya kalmaz bitcek inş.benimle aynı kaderi paylaşan teknoya veriyorum oyumu..hadi ben ev değiştirdim sen nie yapamadın bakiim söle? smile.gif

arabanın 700küsür YTL vergi borcu çıktı ne diyosun sen :wacko:

şemsiye misali trafik cezaları da cabası :shok:

hay ben bu muayene işini başımıza çıkaranın ellerinden :lol:

ne güzel borcumla yaşıyodum ben yaa.ağlıycam ağlıycam.hayatımda ilk defa para biriktirdim onu da devlet baba aldı :lol:

neyse benden geçti kısacası.o diil de 1 oyu sen verdin diğer oyu kim verdi onu anlamadım.ne çok sevenim var :(

İletiyi paylaş

Ahmet Hekimsoy

bende yüz karalarındanım :lol:

4 senedir vectra B ye xenon yapacam .. hehe öğrenci adamın hali başka..

valeo projektörler kıl testerem siyah silikonum her şeyim var ama başka şeylere giden paradan sıra gelmiyor :lol:

İletiyi paylaş

Guest ArTiZz
ee haber vermezsen nerden biliceez ?

abi resim bile koyduk kaç tane daha ne haberi?

konumu açıyım çatlayın xenon aldım diye :lol:

ben mütevazi adamım reklamı sevmem :lol:

İletiyi paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...