İçeriğe Yönlendir
Selçuk Keleş

Hella'dan park/gündüz/sinyal kombinasyonlu led lamba

Recommended Posts

Selçuk Keleş

Ürün otobüs/minibüs/kamyon vb. ticari araçlarda ya da tuning amacıyla kullanılmak üzere üretilmiş.

83 mm. çapındaki lamba beyaz ve turuncu ledlerden oluşuyor. 4W güç tüketimi var.

Beyaz ledler hem gündüz farı hem de kısılarak park lambası olabiliyor. Yuvarlak sinyalli araçların farlarında kullanılabilir.

Fiyat bilgisi bulamadım, adetli alındığından fiyatının oldukça yüksek olacağını düşünüyorum.

post-5-0-31283300-1358243429_thumb.jpg

post-5-0-24808100-1358243434_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Misafir

Travegoları andırıyor. Çifti 100 öğrolarda satılırsa çok olmaz. Çift reflektörlü farlara uygulanabilir, kısa hüzme ye bi-xenon, uzun hüzmeye bu konabilir. Yuvarlak sislerin yerine konabilir. Beğendim

İletiyi paylaş

Samet Daş

100 öğro nedi ya? Rengi nasıl? Arkasında kimin resmi var. Kaç tane üst üste bangonot koyunca ediyor? Çok dedin abi. :unknw: 3 tane led için 100 öğroyu kabullenecek miyiz yani. :D

tarihinde Samet Daş tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut

Travegoları andırıyor. Çifti 100 öğrolarda satılırsa çok olmaz. Çift reflektörlü farlara uygulanabilir, kısa hüzme ye bi-xenon, uzun hüzmeye bu konabilir. Yuvarlak sislerin yerine konabilir. Beğendim

+ 1 Kesinlikle katılıyorum :bravo:

Çok dedin abi. :unknw: 3 tane led için 100 öğroyu kabullenecek miyiz yani. :D

Marka Hella olunca ve kalitesi düşünülünce değer :good1:

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

Ürün çok güzel yakında benzerleri çıkar. Hatta belki çıkmıştır bile. Hella'nın bu tip ürünlerdeki fiyatları yüksek oluyor özellikle de piyasada bolca bulunan bir ürün değilse.

İletiyi paylaş

İsmail Belen

bu ürünün neresi güzel abiler yapmayın etmeyin DRL gündüz farları daha güzel bence

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş
bu ürünün neresi güzel abiler yapmayın etmeyin DRL gündüz farları daha güzel bence

Görünüş olarak güzel görünmeyebilir ancak fonksiyonları iyi düşünülmüş.

İletiyi paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...