Ayberk Soylu

BMW 1 E87 (2003-2012) Xenon Uygulaması

Recommended Posts

Oktay Toker

Önceki mesajda yanıtlamıştım.Aynen yapabilirsiniz.

Aklınıza sorular getirmeyiniz,öyle bişiler olsa idi plastiği eritirdi değil mi?İçiniz rahat olsun.Birleşim yeri izolesi yeterli.Daha fazla izole aliminyum yapoının hava almasını engeller.Gerek yok.

İletiyi paylaş

Orgüz Eken

Yeni beyin aldım. Sorunu giderdim. Ama bir far anlamsız yere su aldıysa, mutlaka yine alacaktır. Kaçınılmaz. En temiz iş olarak iki farı da yenilettim Borusanda. Bu farlar da arabanın sarf yedek parça envanterime kattım. Bir arabam daha var F02 7 Serisi. Bu iki arabayı da; türünün en büyüğü ve en ufağı olarak ömür boyu kullanmayı düşünüyorum. Elimden geldiğince param olduğunca yedek parçalarını da toplayıp muhafaza ediyorum. İlerde bulunması zor olacağı için. Çok teşekkür ediyorum yardımlarınız için. 

İletiyi paylaş

Can Şavural
On 13.01.2017 at 15:19, Fatih Gökgöz yazdı:

Oktay abi yine olmadı malesef. Arkadaşlar söktüler kabloları ayarladılar her şey çalıştı arabayı çalıştırınca bütün düzen bozuldu hepsi söndü. Bu sefer röleli sistemi denedik 40'lık röle olmadı 70lik röle olmadı en son siyah 80lik röle denendi o da olmadı. Arabanın FRM modülünü yakacağı söylendi be bixenon farları söküp yeniden halojenleri taktık..

üstad bu konuda bir gelişme var mı? başarabildiniz mi? aynı yola ben de baş koydum ama sanırım OEM görünümde mercekli far yaptırma yoluna gideceğim

İletiyi paylaş