Fatih Ömeroğlu

Konu ayarlarıyla ilgili bir öneri

Recommended Posts

Fatih Ömeroğlu

Özellikle bana yetersiz gelen bir kısım var. Mesaj başına fotoğraf ekleme sayısı çok az 19 da bitiyor. 50 veya 70 civarı olsa fena olmaz. Bir mesaj altında tüm fotoğraflı anlatımlarda bölünmeden paylaşılabilir. Ama eminim ki bu sıkıntıyı sadece ben yaşıyorumdur :D Detaylı anlatımlarım da beni bayağı zorlamıştı. 20den sonrası link olarak görünüyor.

Teşekklürler.

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

Forumların çoğunda fotoğraf yüklemek kapalı durumda. Fotoğraf yükleme sitelerine yükleyip link veriyor herkes.

İçeriğin rahat paylaşılabilmesi için geceuçuşunda oldukça serbest bırakmaya çalıştım. Fotoğrafları bölerek ve birden fazla mesaja yayarak gönderebilirsin.

İletiyi paylaş

Fatih Ömeroğlu

Forumların çoğunda fotoğraf yüklemek kapalı durumda. Fotoğraf yükleme sitelerine yükleyip link veriyor herkes.

İçeriğin rahat paylaşılabilmesi için geceuçuşunda oldukça serbest bırakmaya çalıştım. Fotoğrafları bölerek ve birden fazla mesaja yayarak gönderebilirsin.

Resimi siteye yükleme konusunda sıkıntı yok zaten. Fotoğraları direk gece uçuşuna atmıyorum. Genellikle fotoğrafların tamamı BMWteam serverında bana ait klasörde. Tüm fotoğrafların linkini oradan veriyorum. Ama fotoğrafların direk görüntülenebileceği şekilde harici sitedende olsa max 20 adet direk görünüyor. İncelemek isteyen kalan fotoğrafların her birine tek tek tıklayıp açmak zorunda kalıyor. Açan kişi içinde yorucu, konunun görüntü estetiği olarak ta sıkıntı yaratıyor.

Olmadı farklı bir yöntemle çözmeye çalışacağım. Yada birden fazla mesaja yayarak deneyeceğim.

Teşekkürler

İletiyi paylaş

Turgut Oturmaz

Bence de bu konuda sizden başka sıkıntı çeken kimse yoktur. :D

Ek olarak belirteyim: Çok fotoğrafa boğmak da, konuyu sıkıcı ve okunmaz hale getirebiliyor. Önemli noktaları göstererek, gerekli yerlerde vurgulayıcı fotoğraflar kullanmak daha iyi olur. :)

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş
bildirim ayarları kısmında bazı kutucuklar işaretlenemiyor. bunun sebebi nedir.

Gerek görülmemesi olabilir. Hangi kutucuklar bunlar ?

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

Pek anlaşılmıyor. İhtiyaç duyduğun ama çalışmayan bildirim nedir ?

İletiyi paylaş