• Duyurular

  • Selçuk Keleş

   Halojen farlara takılan H1/H4/H7/H11 tipi xenon kitler ve led ampullerle ilgili mesajlar   21-12-2015

   Gece Uçuşu'nda mercekli ya da merceksiz halojen farlara takılan H1/H4/H7/H11 tipi xenon kitler ve led ampuller, stop/sinyal lambalarına takılan P21 tipi led ampullerle ilgili hiç bir konuya ya da mesaja yer verilmemektedir.

   Güvenlik birinci önceliğimizdir.

   Bu xenon kitler ve led ampuller farın odak ve geometrisine tam uymadığından yeterli ve düzgün aydınlatma sağlayamamakta, diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmakta, aracın elektronik sisteminde sorun çıkarmakta ve sürüş güvenliğini düşürerek trafikte tehlike oluşturmaktadır. 

   Bilgimizi ve tecrübemizi oem xenon/led mercek/yansıtıcı montajı üzerinde yoğunlaştıracağız. İç aydınlatmada led kullanımı konularında bir kısıtlama bulunmamaktadır. 

   Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, cevap yazmakta ya da mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir.
  • Selçuk Keleş

   Gece Uçuşu stickerının dağıtımı devam ediyor   22-12-2015

   Gece Uçuşu stickerımız hazır. Camınızda yerini hazırlayın Sticker adresinize posta yoluyla ücretsiz olarak gönderilecektir. Önden yapışkanlı olup iç tarafa uygulanabilir. Ölçüleri 6x26 cm'dir. İstekleriniz için ad-soyadınızı, istediğiniz adedi ve adresinizi bu konuya mesaj atmanız yeterli.
  • Selçuk Keleş

   Mercek montajı için usta tavsiyesi istenen mesajlar   22-12-2015

   Gece Uçuşu'nda mercek montajı vb. işlemler için usta, montajcı, dükkan, web sitesi veya ticari amaçlı çalışan kişi tavsiyesi veya yönlendirmesi istenen mesajlara yer verilmemektedir. Gece Uçuşu, Araştır-Öğren-Uygula-Paylaş-Öğret-Geliştir prensibiyle, modifikasyonunu kendisi yapmayı amaçlayan diğer üyelere (ve misafirlere) bilgi verip, yol göstererek yardımcı olmayı hedefleyen, hiç bir çıkar gözetmeyen bir oluşumdur. Bu tip tavsiye ve yönlendirmeler forumu kullanım amacından dışarı çıkarmaktadır, bilginin ve tecrübenin birikimini, aktarımını engellemektedir ayrıca mesaj kirliliği oluşturmaktadır. Aydınlatma uygulamasını dışarıda yaptırmış üyeler - tavsiye veya yönlendirmeye girmeden - yaptıkları uygulamayı paylaşabilirler. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir. Bu konuya üyelerimizin dikkat etmesini rica ediyorum.
Halil Avcı

Angel eye yapmak istiyorum

Recommended Posts

Halil Avcı    0
Halil Avcı

arkadaşlar aracıma angel eye yapmak istiyorum nasıl yapabilirim ve ya yardımcı olurmusunuz ŞZMŞR de oturan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim

İletiyi paylaş


Link to post
Zafer Özbek    0
Zafer Özbek
arkadaşlar aracıma angel eye yapmak istiyorum nasıl yapabilirim ve ya yardımcı olurmusunuz ŞZMŞR de oturan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim

aracın herhalde lada eğer farların mercekli değilse yanieski kasa ise boşa uğraşırsın hevesini kırmak istemem ama ben denedim mercek harici angel takarsan ampulün ısısından dolayı halka eriyor en azından benimki öyle oldu şimdi ise mercek monte ediyorum birde böyle deneyeceğim yinede yapmadan önce iyi araştır birde vereceğim adrese bak orada hazır angel satılıyor fiyatıda bence cazip!!!!!!

http://www.shopping.com.tr/Saga.aspx?aID=8&pID=178389

http://www.hipernex.com/Pro.aspx?CID=1608&IID=71227

İletiyi paylaş


Link to post
Can Can    0
Can Can

Maalesef hiç de kolay değil. Ben gerekli tüm malzemeleri aldım ve denedim ancak yapması çok zor. O halkaları yumuşatıp şekil vermek bi dert zaten, el becerisi çok iyi ise yapılabilir, yoksa bulaşmayın bence

İletiyi paylaş


Link to post
Selçuk Keleş    1.848
Selçuk Keleş

Hazırı varken uğraşmak mantıklı değil. Çıkma E39 angel bulmak çok kolay.

İletiyi paylaş


Link to post
Ahmet Kasapoğlu    7
Ahmet Kasapoğlu

evet ilanlar bölümünde orjinalide normal beyaz ledli halkada satıyorum görebilirsiniz.

Bu uygulamayı bende denemiştim. Yapmak için değilde nasıl oluyor diye. Hiç öyle videodaki gibi değil. Yani aynısı oluyor belki ama elinize alıpta bakınca el yapımı kalitesiz birşey olduğu belli oluyor.

İletiyi paylaş


Link to post

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap