• Duyurular

  • Selçuk Keleş

   Merceksiz farlara xenon takılması ve H1/H4/H7 tipi xenon kitlerle ilgili mesajlar   22-12-2015

   Gece Uçuşu'nda merceksiz farlara xenon takılması ve H1/H4/H7 tipi xenon kitlerle ilgili hiç bir konuya ya da mesaja yer verilmemektedir. Merceksiz fara takılan xenon kitler diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmakta ve trafikte tehlike oluşturmaktadır. Bu kitlerin aydınlatmaya da hiçbir katkısı yoktur. Xenona çevrim metodları ile ilgili detaylı bilgi Halojenden xenon / bi-xenona dönüşüm metodları linkinde bulunmaktadır. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, cevap yazmakta ya da mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir. Bilgimizi ve tecrübemizi sadece D2S/D1S xenon mercek montajı üzerinde yoğunlaştıracağız. Vereceğiniz cevaplarda bu kurala uymanızı rica ederim.
  • Selçuk Keleş

   Gece Uçuşu stickerının dağıtımı devam ediyor   22-12-2015

   Gece Uçuşu stickerımız hazır. Camınızda yerini hazırlayın Sticker adresinize posta yoluyla ücretsiz olarak gönderilecektir. Önden yapışkanlı olup iç tarafa uygulanabilir. Ölçüleri 6x26 cm'dir. İstekleriniz için ad-soyadınızı, istediğiniz adedi ve adresinizi bu konuya mesaj atmanız yeterli.
  • Selçuk Keleş

   Mercek montajı için usta tavsiyesi istenen mesajlar   22-12-2015

   Gece Uçuşu'nda mercek montajı vb. işlemler için usta, montajcı, dükkan, web sitesi veya ticari amaçlı çalışan kişi tavsiyesi veya yönlendirmesi istenen mesajlara yer verilmemektedir. Gece Uçuşu, Araştır-Öğren-Uygula-Paylaş-Öğret-Geliştir prensibiyle, modifikasyonunu kendisi yapmayı amaçlayan diğer üyelere (ve misafirlere) bilgi verip, yol göstererek yardımcı olmayı hedefleyen, hiç bir çıkar gözetmeyen bir oluşumdur. Bu tip tavsiye ve yönlendirmeler forumu kullanım amacından dışarı çıkarmaktadır, bilginin ve tecrübenin birikimini, aktarımını engellemektedir ayrıca mesaj kirliliği oluşturmaktadır. Aydınlatma uygulamasını dışarıda yaptırmış üyeler - tavsiye veya yönlendirmeye girmeden - yaptıkları uygulamayı paylaşabilirler. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir. Bu konuya üyelerimizin dikkat etmesini rica ediyorum.
Ahmet Sezer

Turuncu renkli W21 ampul

Recommended Posts

Ahmet Sezer    0
Ahmet Sezer
Mahmut Akbulut    2.447
Mahmut Akbulut

Merhaba arkadaşlar,

Makyajlı Corsa D aracımın park/Gündüz farı ampulünü Turuncu yapmak istiyorum. W21 tipi turuncu ampulü nereden bulabiliriz?

http://www.ebay.de/i...e#ht_1521wt_906

http://www.ebay.de/i...2#ht_1573wt_906

İstanbul Aksaray'da var mıdır?

Ahmet bey Amerikan yedek parça satan yer varsa Aksaray da bu ürünlerden birini alın daha ucuza gelir.Aksaray da yoksa Maslak sanayide bulabilirsiniz...

W01331641909OSR.JPG

W01331642692OSR.JPG

İletiyi paylaş


Link to post
Ahmet Sezer    0
Ahmet Sezer

Merhaba Mahmut Bey,

Alttakiler olmaz ama ilk eklediğiniz eğer W21 ise işimi görür. Markası vs var mıdır?

İletiyi paylaş


Link to post
Mahmut Akbulut    2.447
Mahmut Akbulut

Merhaba Mahmut Bey,

Alttakiler olmaz ama ilk eklediğiniz eğer W21 ise işimi görür. Markası vs var mıdır?

Markası Sylvania,Ford Mustang sinyal-park ampulüdür maslak sanayide Amerikan parçacılarında bulabilirsiniz.Ben 5-6 ay önce çiftini 30 tl ye almıştım...

İletiyi paylaş


Link to post
Servet Aydın    1.110
Servet Aydın

Karamürsel'de özbay oto dizayn'da gördüm bunlardan. Ancak dipleri plastik değil, camdı. Aynımıdır acep ?

İletiyi paylaş


Link to post
Ahmet Sezer    0
Ahmet Sezer

Teşekkürler

İletiyi paylaş


Link to post

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap