İçeriğe Yönlendir
Selçuk Keleş

Sis farı için Osram Allseason türü sarı ampul

Recommended Posts

Yusuf Bektaş

nokya marka var bende h7 marka aramıştım ama türkiyede yoktu aslında neredeyse sarı ampul yok ama bunu satın alabilirsen çok iş görür ve fiyat çok iyi

http://www.amazon.co...l/dp/B0013JDW5M

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/jdm-sari-far-ampulu-3000-kelvin-uygun-fiyat-51627095

ben bunu buldum ama nasıldır bılmıyorum

İletiyi paylaş

Turgut Oturmaz

Yardımınız için teşekkür ederim. Nokya'yı almak istiyorum. Ama çok sıkıntılı olur. Gittigidiyor'daki aklıma yattı, onun da kalitesine çok güvenemiyorum.

H4 ampuller için satılan sarı şapkalar var. Bunlardan alsak H11'e uyar mı acaba?

http://www.hepsibura...24645#Gorseller

tarihinde Turgut Oturmaz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Doğukan D. Şenkal

Birisi şöyle sarı ampul denesin de görüşlerini yazsın çok makbule geçer :)

allseason ın sis için olanı yokmuymuş? o ampulün amacı zaten sis farının kullanım amacıyla birebir örtüşüyor nasıl bi mantık bu?

İletiyi paylaş

Turgut Oturmaz

Birisi şöyle sarı ampul denesin de görüşlerini yazsın çok makbule geçer :)

allseason ın sis için olanı yokmuymuş? o ampulün amacı zaten sis farının kullanım amacıyla birebir örtüşüyor nasıl bi mantık bu?

Sis için yok demek doğru değil de, H11 tipinde bir All Season yok. Sis farınız H3, H7 ampul kullanıyorsa onlara göre All Season var. :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Onur Araz

Bir ara bende çok aradım kaliteli sarı ampul ama 3000k xenonda aldım soluğu :good1:

İletiyi paylaş

Doğukan D. Şenkal

bende sislerimi al season a ya da sarı ampule döndürmek istiyorum ama hb4 benim sislerin tipi o nerden çıktı ki şimdi :/ ampul bulaiblir miyim ya da onun yerine başka ampul takma imkanım var mı?

İletiyi paylaş

Turgut Oturmaz

Bir ara bende çok aradım kaliteli sarı ampul ama 3000k xenonda aldım soluğu :good1:

Bu gidişle en sonunda ben de sislere mercek takacağım. Hem de bi-xenon. :D

İletiyi paylaş

Alper Taç

bana h1 osram allseason ve h4 bosch plus 90 lazım yardımcı olabilecek arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum kargo ödemeli veya nerden alabileceiğimi söylerek yardımcı olabilirsiniz istanbul silivri de oturuyorum burda ampül çeşitleri pek yok

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut

bana h1 osram allseason ve h4 bosch plus 90 lazım yardımcı olabilecek arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum kargo ödemeli veya nerden alabileceiğimi söylerek yardımcı olabilirsiniz istanbul silivri de oturuyorum burda ampül çeşitleri pek yok

Sahibinden.com veya gittigidiyor.com bunlardan birinde büyük ihtimalle vardır,eğer yoksa yabancı after marketlerden(ebay-dx-goodluck)ücretsiz kargo ile temin edebilirsiniz...

İletiyi paylaş

Alper Taç

ya biri bana gönderip iyilik yapsa ne olur sadece h1 all season göndersene oda yeter parasını vercem :D

İletiyi paylaş

Mehmet Özyürek

H11 All Season gören duyan bilen var mı arkadaşlar... ?

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut

H11 All Season gören duyan bilen var mı arkadaşlar... ?

Alibaba.com da var abi Alman malı Osram ın yan ürünü gibi ayrıntısı bu : 64211ALS - XENCN 12V All Season H11 Auto Halogen Headlight/headlamp

post-4834-0-51149800-1349865378.jpg

İletiyi paylaş

Mehmet Özyürek

Mahmut bunu görmüştüm de, 200 adet diyor adam :(

İletiyi paylaş

Mehmet Özyürek

İlanların linkini atsana.. Ben baktım ama hepsi 100 Watt :(

İletiyi paylaş

Misafir

Narva'nın var H11 sis ampülü. Maslak bilir

İletiyi paylaş

Turgut Oturmaz

Konuyu açan kişi olarak, güncellemeyi unutmuşum. :) Ben bu ampullerden aldım. Narva kutusunda geliyor. Ama orjinal değil. Çünkü Narva'nın böyle bir ampulü yok. :D

Ampul fena değil. Rengi, aydınlatması güzel. Ama optiğinden belirgin sapma olmasa da, Osram-Philips gibi de değil. Ayrıca buğuya neden oluyordu. Ben bu sorunu contasının üstüne RTV çekerek çözdüm. :)

İletiyi paylaş

Mehmet Özyürek

6500K diyor Mahmut :dance2:

Hem sarı camlı hem 6500K ben anlamadım bunu...

Bize 3000-3200 falan lazım...

Modacar da satıyor ama 100 Watt..

İletiyi paylaş

Turgut Oturmaz

6500K diyor Mahmut :dance2:

Hem sarı camlı hem 6500K ben anlamadım bunu...

Bize 3000-3200 falan lazım...

Modacar da satıyor ama 100 Watt..

Ben aldım. Sanırım All Season'dan bile sarı. :)

İletiyi paylaş

Turgut Oturmaz

Fotoğrafını da ekleyeyim. Parklarda sıradan 5w dipsiz ampuller var. Fotoğrafa bakarak xenonların 4300K olduğunu söylemek zor. 7000K gibi çıkmış. :D

h11.jpg

İletiyi paylaş

Mehmet Özyürek

Alayım o zaman yaa... Başka yerde yok zaten...

İletiyi paylaş

Turgut Oturmaz

Hayırlı olsun. :)

DX'ten 6,7$'lık daha alışveriş yapıp, takip numarasıyla da alabilirdiniz. Sizinki takip numaralı mı? :)

İletiyi paylaş

Mehmet Özyürek

Dx son zamanlarda zamanında göndermiyor millet hep şikayetçi..

Takip numarasız aldım ben.. Gelir gelir, gerek yok takibe falan :)

İletiyi paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...