İçeriğe Yönlendir
Selçuk Keleş

Sis farı için Osram Allseason türü sarı ampul

Recommended Posts

Alper Taç

osram AS i farlarda kullansak ne kadar iyi olur benim amacım kötü hava şartların da görüşün mükemmel e yakın olmasın bu normal osram ampül ü ile olmayacak anlaşılıan. All season işimi görecek gibi :D ve bana osram h4 All season un tekirdağ tarafında nerelerden temin edebileceğimi söylebilen var mı

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

Far ampulleri beyaz renkte olmak zorunda. Kısa farında kullanırsan ceza yiyebilirsin, muayenede sorun yaşayabilirsin.

İletiyi paylaş

Alper Taç

ceza yemem bu kadar xenonlu insan ceza yemiyorsa ben hiçyemem muayene de de bence daha kolay sök tak hemen :D önemli olan kötü hava şartlarında ki performansı mantıklı olan bu ampül tipi dimi.

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

Forumumuzda ticari yönlendirme yapılmıyor. Internetten ya da sanayideki aksesuarcılardan araştırın. Tofaş farları optik olarak başarılı olmadığından ampul değişiminden ciddi bir fark oluşacağını sanmıyorum ama yine de denenebilir.

İletiyi paylaş

Alper Taç

osram marka bulamadım fakat trifa diye bi marka ve aynı osram gibi camı tam sarı değil ve morluklarda var sankilim farlar biraz söndü gibi ama du bakalım gece seyahat yapalım

İletiyi paylaş

Alper Taç

arkadaşlar tavsiyem farlarda kullanmayın ışık şiddeti zayıf şehir içi yollar görünmüyor tabelalar yok berbat bir şey

İletiyi paylaş

Mehmet Özyürek

Sislerde kullanıyoruz zaten ve beğeniyoruz.. Özellikle mercekli siste çok güzeller..

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

arkadaşlar tavsiyem farlarda kullanmayın ışık şiddeti zayıf şehir içi yollar görünmüyor tabelalar yok berbat bir şey

Osram mı Trifa mı ?

İletiyi paylaş

Alper Taç

trifa tabiki de osram olsada pek fark olacağını sanmıyorum zaten

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

trifa tabiki de osram olsada pek fark olacağını sanmıyorum zaten

:i-ih:

İletiyi paylaş

Melih Çolakoğlu

h3 formu piyasada mevcut mu?

İletiyi paylaş

Mehmet Özyürek

Evet, ben kullanıyorum...

İletiyi paylaş

Onur Araz

burdan anladığım kadarıyla sisler için all season en iyi seçim gibi görünüyor özellikle sarı olmasını istiyorum,

birde all season ve all season super olarak modeli varmış sanırım en iyi sis performansı hangisinde acaba ?

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

Ben hiç duymadım görmedim o modeli.

İletiyi paylaş

Onur Araz

Selçuk abi bende forumda all season ile ilgili bilgi ararken gördüm ama nerde gördüm tekrar bulamadım :D:unknw:

İletiyi paylaş

Bektaş Turan

sis farları için H numarası kaç olması gerekiyor ?

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut

Hangi araç ve hangi modeli için arıyorsunuz?

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut

Sizin için biraz araştırdım üç farklı h serisi kullanıyor reno gurubu H8-H11 ve H15 aracınızın modelini bilmiyorum ama megane III seisi H11 kullanıyor...

post-4834-0-09240800-1323335418.jpg

İletiyi paylaş

Mehmet Özyürek

Hangi araç ve hangi modeli için arıyorsunuz?

Araca göre değişiklik gösterir.. Doğru cevap için araç marka model ve tip bilgileri doğru olarak gereklidir..

İletiyi paylaş

Melih Çolakoğlu

süper olarak şöyle birşey var. standart allseason'dan farklı mıdır?

post-4387-0-34819800-1324683447.jpg

tarihinde Melih Çolakoğlu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Mehmet Özyürek

+%30 galiba...

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

İsim değişikliğine gidilmiş ve "super" sonradan eklenmiş olabilir. %30 olduğu için bunu alın.

İletiyi paylaş

Buğra Kızılcan

Nightbreaker plus 90 gibi ampüllerin uzunlardayken fotoğrafı videosu yok mu acaba

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

Nightbreaker plus 90 gibi ampüllerin uzunlardayken fotoğrafı videosu yok mu acaba

Bunu bu konuyla alakası yok gerçi, başka aracın far deseni ile ampulün performansını fotoğrafla ölçemezsiniz.

İletiyi paylaş

Turgut Oturmaz

Merhaba Arkadaşlar;

Sis farlarımın tasarımı H11 kullanmak üzere yapılmış. Ben Osram All-Season türü sarı bir sis ampulü kullanmak istiyorum. Ama All-Season'ın H11 ampulü yok. Night-Breaker'da H11 var. O da amacıma uygun değil.

Bildiğiniz kaliteli, istediğim renkte bir H11 ampul var mı? Teşekkür ederim. :)

all.jpg

tarihinde Turgut Oturmaz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...