Hakan Arıbaş

Audi'den laser arka sis farı

Recommended Posts

Mahmut Akbulut

Sizi gidi trafik canavarları sizi :dance2:

post-4834-0-68262800-1330546003.png

İletiyi paylaş

Misafir

Çok beğendim. Ama bunu çalıştırıp tutana kadar iş işten geçer. Bir de adama kaza yaptırır bu. Geri sis lambaları çok etkili. Geri sise ve geri vites lambasına 55w ampul takıp, küçük bir düğmeye bağlamam lazım. Onların hakkından ancak bu gelir. :p

Hatırlarmısın bir ara eski kangomda geri vitese xenon takmıştım :)

İletiyi paylaş

Turgut Oturmaz

Ben o günlerde üye değildim galiba. :)

İletiyi paylaş

Doğukan D. Şenkal

Şimdilik Lazer yerine bunu kullanıyorum. Arkadan uzun yakanlar için dış aynanıza tutun. Kesin isabet ediyor.

Karşıdan gelende ise biraz beceri şart :p

7794.jpg

bunun çakmaklı girişli olanı değilde normal pilli olanından bir vosvosçu arkadaşta vardı. yazın yol kenarında duruyorduk gleirken bununla selektör atmıştı bize kocaman birşeydi gerçekten gayet başarılı oluyor :D

İletiyi paylaş

Muhammed Andı

Ben hatırlarım. N'oldu ki hayırdır, şimdide yan sinyallere mi takmayı düşünüyorsun yoksa? :p Gerçi tahta çıktın çıkalı bıraktın sen bu işleri, herşey tahta çıkmak içinmiş demek ki. :( Gerçi çıktın da yanlışlıkla başka yerde çıktın! Tabiiii, pirim vermedik sana burda di miiii... :p:D

İletiyi paylaş

Misafir

Ben hatırlarım. N'oldu ki hayırdır, şimdide yan sinyallere mi takmayı düşünüyorsun yoksa? :p Gerçi tahta çıktın çıkalı bıraktın sen bu işleri, herşey tahta çıkmak içinmiş demek ki. :( Gerçi çıktın da yanlışlıkla başka yerde çıktın! Tabiiii, pirim vermedik sana burda di miiii... :p:D

Bre densiz!!! Benki Yeddi Forum padişahıyım birde farlarlamı uğraşacam.. Taba'am ellerinde mercek, sırtlarında akü ile geçeceğim yolları aydınlatıyor,

döneceğim kavşakların kırmızı ışıklarını oklarla indiriliyor... Yıkıl karşımdan !!

İletiyi paylaş

Muhammed Andı

:D

Zat-ı şahanenizin avf ve merhametini sığınıyorum devletlum. Bu fakir kulunuza şefkat buyurunuz...

Not: Gerçekten ilginç... Elde mercekler, sırtta aküler hatta kırmızı ışıklar bile var ama ışıklar oklarla vurulmakta. :unsure2: Çok nostaljik takılıyorsunuz şevketlum... :D

İletiyi paylaş