Mertol Kip

Ford Focus 3 (2011-) bi-xenon farlar + DRL

Recommended Posts

Gökhan Tongay

Ben internetten sipariş verdim önümüzdeki günlerde elime ulaşır.Çifti 50 tl olarak satmayı düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Taner Eviş
Ben internetten sipariş verdim önümüzdeki günlerde elime ulaşır.Çifti 50 tl olarak satmayı düşünüyorum.

Bi çifti benimdir

İletiyi paylaş

Gökhan Tongay

ok ayırdım gelsin hemen gönderirim.

0541 58 78 068 numaram whatsapp varsa yazarmısın bır kac soru sorayım

İletiyi paylaş

Taner Eviş

Arkadaşlar Merceğin birini tasa sabitledim

Vidaladim silikonladim

Buyrun yalnız 3. Katın balkonundan aşağı tuttum :)

Nasıl görünüyor acaba siz ustadlara göre

b051d28b38e4d4445375137f57a5e392.jpg

8c5371f6ba65603bce8a6661a6c7ad5f.jpg

İletiyi paylaş

Can Ayaslan

Gayet iyi :good1:

İletiyi paylaş

Taner Eviş

Hadi yavv vallahi seviniyorum bu yorumları görünce şimdi diğer fara başladım haydi Bismillah

İletiyi paylaş

Gökhan Tongay

kolay gelsin :)

İletiyi paylaş

Halil Şahin

olması gereken budur..:) kolay gelsin... Vanda görmek isterim aracınızı merkez demisiniz?Ben Ercişte öğretmenim..

İletiyi paylaş

Taner Eviş

Mercekteki işaretli yerde bulunan kararti bu hattı verir mi acaba arkadaşlar

6b3beca667376522c50d8d61d83e8223.jpg

üstteki resim sıkıntı olduğunu düşündüğüm mercegin yansıması

8bed153ec175c0492ca319b7526284fc.jpg

Ampulu de balasti da değişik değişik kullandım ama bu mercek bu görüntüyü veriyor

Sirkeli mikrofiber bez ile de sildim cikmadi bişey onerebilecekmisiniz

olması gereken budur..:) kolay gelsin... Vanda görmek isterim aracınızı merkez demisiniz?Ben Ercişte öğretmenim..

Evet van dayım merkez de sağlık personeliyim

tarihinde Taner Eviş tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Oktay Toker

Kromu zaten kalkmış sende tamamen kalksın diye uğraşmışsın.Temizlik kromlu kısımda is varsa onun için yapılmalı böyle siyahlaşmış kısımlara her vuracagınız madde size zarar olarak döner.Üst odak noktası olan bu kısımdaki krom kalması sorun yapabilir ama resimdeki hata ampul tam oturmamış hatası olarak görüyorum.Işığın tam yogun olması gereken kısımda sorun yok.aşagılardaki ışık dagılması her mercekte aynı olmayabilir.

Ampul orijinal degildi sanırım.Diğer mercekteki görünüm seni yanıltmasın.Ampul tam oturmadığı sürece buna benzer hataları alırsın.Ayrıca orijinal ampul olmadığı içinde her mercekte farklı hatalar alırsın.

Tavsiyem bu çıkma ürünler Oem de olsa kadar didklememeniz.Orijinal araçlarda bile buna benzer hataları gördüm.Bu hatalar karanlık yolda aydınlatmaya gözle göreceğiniz kadar asla zararı olmayan kusurlar olur.

Ampul tutucusu gelşsin o şekilde yeniden testlerini yaparsan biraz daha netleşir.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Taner Eviş
Kromu zaten kalkmış sende tamamen kalksın diye uğraşmışsın.Temizlik kromlu kısımda is varsa onun için yapılmalı böyle siyahlaşmış kısımlara her vuracagınız madde size zarar olarak döner.Üst odak noktası olan bu kısımdaki krom kalması sorun yapabilir ama resimdeki hata ampul tam oturmamış hatası olarak görüyorum.Işığın tam yogun olması gereken kısımda sorun yok.aşagılardaki ışık dagılması her mercekte aynı olmayabilir.

Ampul orijinal degildi sanırım.Diğer mercekteki görünüm seni yanıltmasın.Ampul tam oturmadığı sürece buna benzer hataları alırsın.Ayrıca orijinal ampul olmadığı içinde her mercekte farklı hatalar alırsın.

Tavsiyem bu çıkma ürünler Oem de olsa kadar didklememeniz.Orijinal araçlarda bile buna benzer hataları gördüm.Bu hatalar karanlık yolda aydınlatmaya gözle göreceğiniz kadar asla zararı olmayan kusurlar olur.

Ampul tutucusu gelşsin o şekilde yeniden testlerini yaparsan biraz daha netleşir.

Biraz pislik vardı abi özel bi bez yardımıyla ufaktan pisligi aldım

Haricinde dediğin gibi abi uzaktan bakınca çok büyük sıkıntı olmuyor

Bir de ampulleri filan değiştirdim

osram var şu an d1s dediğin gibi tutucularimla daha net bişeyler söyleyebiliriz o zman konuşmak daha iyi olur

Teşekkür ederim

Beni bu işe yaptığı sanatla teşvik eden insan

Her ne kadar bu tesvikten senin haberin olmasa da abi :)

İletiyi paylaş

Cem Durna

Merhaba arkadaşlar. Focus farın orjinal ampülü d3s ama ben gen 5 ballast kullanmayı düşünüyorum. Gen 5 balastla d3s ampül uyumlumu yada focus farına d1s takabilirmiyiz.?

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut

D3S Gen5 balast yok , D1S e D3S in çentiğini açarsan kullanabilirsin ampuller aynı gibi görünsede çentikleri soketleri ve çalışma voltajları farklı...

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut

Gen5 balastla D3S çalıştırmayı sakın deneme geri dönüşü olmayan zararlar verebilir...

D1S 85V D3S 42V ile çalışır ayrıca D3S civasız olduğu için çevre dostudur...

İletiyi paylaş

Cem Durna

Mahmut abi gen 5 ballastın ilk yanma hızını ampül etkiliyomu. Ve çin malı d1s ampüllerin fiyatları çok uygun. Çin malı ampül kullanmanın bi zararı olurmu?

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut

İşin püf noktası D1S ampul , ama Gen5 balastın etkisi ve katkısıda oldukça fazla sonuçta bu iş için tasarlanmışlar . Çin malı ampullerde genelde renk uyumsuzluğu yaşanıyor ve ömürleri kısa , çin malı yerine temiz çıkma oem ampul almak daha mantıklı geliyor bana...

İletiyi paylaş

Erkan Kahya

Orijinal olsunda varsın çıkma olsun.

İletiyi paylaş

Cem Durna

Mahmut abi onlar çakma ama biliyosun dimi. Osram değil gibi :)))

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut

Mahmut abi onlar çakma ama biliyosun dimi. Osram değil gibi :)))

Mesajımı dikkatli oku :yes: Bak ben daha ucuzunu buldum çinçon D1S ;)

İletiyi paylaş

Cem Durna

heeeee jeton dustu :) abi cikma d1s ampulu osrammi philipsmi aliyim :)

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut

Osram iyidir :good1:

İletiyi paylaş

Cem Durna

tmm mahmut abi. cok tesekkurler :)

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

Markalı ampul alman (çıkma da olsa) daha iyi, çin ampullerinde geometri, renk vb. sorunlar oluyor.

İletiyi paylaş