• Duyurular

• Selçuk Keleş

Halojen farlara takılan H1/H4/H7/H11 tipi xenon kitler ve led ampullerle ilgili mesajlar   21-12-2015

Gece Uçuşu'nda mercekli ya da merceksiz halojen farlara takılan H1/H4/H7/H11 tipi xenon kitler ve led ampuller, stop/sinyal lambalarına takılan P21 tipi led ampullerle ilgili hiç bir konuya ya da mesaja yer verilmemektedir.

Güvenlik birinci önceliğimizdir.

Bu xenon kitler ve led ampuller farın odak ve geometrisine tam uymadığından yeterli ve düzgün aydınlatma sağlayamamakta, diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmakta, aracın elektronik sisteminde sorun çıkarmakta ve sürüş güvenliğini düşürerek trafikte tehlike oluşturmaktadır. 

Bilgimizi ve tecrübemizi oem xenon/led mercek/yansıtıcı montajı üzerinde yoğunlaştıracağız. İç aydınlatmada led kullanımı konularında bir kısıtlama bulunmamaktadır. 

Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, cevap yazmakta ya da mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir.
Mustafa Tüfekçi

Kablo alma aparatı

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi    9
Mustafa Tüfekçi

kablo tesisatı kesmeden ek yapmak için olan bazı klipsler var. bunun tam adı nedir? ingilizcesi yada türkçesi :)

kablo alma aparartı denilmiş ama o parçayı nette bulamıyorum. daha evvel arabaya hız sabitleyici takaken kitin içiden de çıkmıştı. resimde mavi klipslerin farklı bir versiyonu.

H4-Farlarda-Selektor-Yapabilmek-Icin-Diyot__36115274_0.jpg

İletiyi paylaş

Ozan Kar    12
Ozan Kar

parçayı kullanan Ahmet Kasapoğlu, ithal getirtiğini söylemişti.

İletiyi paylaş

Benan Kapancı    2
Benan Kapancı

Ben sana sadece satışı 1 hafta olan ve gerçekten uygun fiyata olan bu siteden almanı öneririm. Mesajı okuduktan sonra bu sitede satışını gördüm. ben çok alışveriş yaptım güvenilir bir site. Saygılarımla.

10 tanesi 5.90 tl + 3tl KARGO ÜCRETŞ

İletiyi paylaş

Musa Can Koca    53
Musa Can Koca
gönderildi (düzenlendi)

Quick Splice Connector dersen yüzlerce yabancı sitede bulabilirsin ama Türkiyede nerde satılıyor bilmiyorum.

Tanesi 1 milyona gene biraz normal sayılırda 3 lirada edicek bişey değil bu ya abartmışlar. Bu yabancı markaların Türkiye fiyatları maşallah dedirtiyor

tarihinde Musa Can Koca tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Anıl Berke Kavraal    5
Anıl Berke Kavraal

evet sihirli sözcükler bunlarmış 10 dolara 100 adet falan var hemen hemen ... tez alına bir miktar :);)

İletiyi paylaş

Mustafa Bağseven    175
Mustafa Bağseven

Ben tam olarak anlamadım bunun ne oldugunu

ne işe yarıyor bu.

Neticede eletkrik almak için elekrik alcagımız kabloyu kesiyoruz.

İletiyi paylaş

Anıl Berke Kavraal    5
Anıl Berke Kavraal

ne işe yarıyor bu.

Mustafa bu benim gibi kablo sıyırmayı beceremeyenler için kabloyu kesip biçmeden temiz şekilde ek almaya yarıyor... tek avantajı çok kolay olması :good1:

bu arada daha almadım üstte link verilmiş fiyat uygun alınabilir oradan ...

İletiyi paylaş

Ozan Kar    12
Ozan Kar

ne işe yarıyor bu.

kesmiyoruz sıyırmıyoruz abi elektrik alıcağımız kabloyu klipsin içine geçiriyoruz, yanınada elektriği aktarcağımız kabloyu geçiriyoruz, üstündeki metali pense ile kapatınca kabloların yalıtımlarını kesip iletkene temas etmiş oluyo kapağınıda kapatınca klips 2 kabloyu bağlamış oluyo.

alırken boyutlara dikkat edin.

İletiyi paylaş

Mustafa Bağseven    175
Mustafa Bağseven

Güzel bişeymiş.

alternatif olarak kablo sıyırmakda zorlanıyorsanız kaliteli bi kablo sıyırma pensesi kullanabilirsiniz

İletiyi paylaş

Ozan Kar    12
Ozan Kar

bende otomatik sıyırıcı var bir kaç ay önce keşfettim mükemmel bi aletmiş. eskiden dişimle yada çakmakla yapardım yoksa %90 kabloyu kesiyodum. bu klipsleri sıyırma olmasın diye değilde bantlama olmasın diye aldım. gerçi bez bantta çok hoşuma gitti zamanla atmıyo hatta sökmek istesen sökemiyosun :good1:

İletiyi paylaş

Mustafa Tüfekçi    9
Mustafa Tüfekçi

yanlız değilmişim :good1: evet kablo ek yapma vs beceremiyorum ve orjinal oluyor bunla dediğim gibi hız sabitleme kiti almıştım onun içinde çıktı bu linktekilerden daha şık o ayrı ama işlevsel ve orjinalliği koruma açısından güzel bir ürün.

İletiyi paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap