İçeriğe Yönlendir
Selçuk Keleş

2010 Gece Uçuşu Forum Yüzkarasını Seçelim

Recommended Posts

Mehmet Özyürek
Mehmet abi yine uzak ara birinciliğe doğru gidiyorsun ..hehehee

Bu köşe benim.. kaptırmam kimseye.. :)

İletiyi paylaş

Misafir

Ama bende birinciliği tatmak, nefsimi şımartmak, göğsümü gere gere gezinmek istiyorum...Çokmu şey istedim :)

İletiyi paylaş

Mehmet Özyürek

Valla 4 oy geridesin..

5 üyeyi kandırıp kendine oy verdirmen lazım..

:)

İletiyi paylaş

Misafir

Şike geçerlimi aceba ?? Beleş mercek takarım, çakma gündüz farı yaparım, arka sislere xenon takarım :)

İletiyi paylaş

Mehmet Özyürek

Şike yook...

Rüşvetlere kanmayın arkadaşlar.. Oyunuzu bana verin.. :)

İletiyi paylaş

Lokman Ceritlioğlu

emmi nasıl olsa birinci benim diyorsun :)

İletiyi paylaş

Mertol Kip
oyumu mertol üstada verdim.forumda emmi,servet üstadım ve selçuk üstadım her ne kadar bişiler yapmasalarda,mertol üstadımdan daha fazla arkadaşlarımıza yorumlarıyla oldukca fazla destek oldukları için.gönlümün birincisi mertol üstadım oldu.

Hoca bence hiçbir mahsuru yok. Ben paylaşım olayından yıllar önce vazgeçtim.

Üç beş sene önce google da corolla mercek far kelimelerinde query çalıştırınca benim yaptığım işin haberim bile olmadığı sitelerde başkası tarafından yapılmış gibi yayınlandığını, üstelik resimleri bile kopyalamaksızın benim URL lerden resimleri çağırıp yayınlandığını görünce o işlerden vazgeçtim. Allah'tan başkaları da merak sarıp yapmaya başladı da değişik projeler ortaya çıktı. 10 Seneyi geçti bu işlere merak saralı. O zamanlar Selçuk ile benden başka debelenende yoktu aslında. Eğer bu site Selçuk'a ait olmasa buarya da ne konu açardım ne de birşeyler yazardım. Yanlış anlaşılmasın paylaşmaktan kaçmıyorum. İsteyen istediği yerde de yayınlayabilir. Ancak nerden ve kimden alıntı yaptığını belirtmek kaydı ile. Onu yapmadığı zaman etik değerleri çiğnemiş olur. Bende o adama ağzımı bozarım. Öyle olacağına ne ben sinirleneyim ne de o küfür yesin.. Bu nedenle yaptığımız bir çok şeyi özellikle sürecin kendisini artık public ortamlarda değil, kendi arkadaşlarımın üye olduğu ortamlarda paylaşmayı tercih ediyorum. He yardımcı olurmuyum? Eğer farkında olursam olurum. Çoğu zaman konulara falan baktığım yok açıkcası. Selçuk benim username'imi ismim ile değiştirmiş. Ben yaklaşık 1 sene sonra farkettim. Aslında farketmedimde. Birgün login olacam, olamadım. Herhalde inactive olduğum için sildi dedim. Sonra msn den yazıştıkta değiştiğini öğrenmiş oldum. .. :)

Şu ankette ayda yılda bir seçeneğine oy veren 4 kişiden birisi de benim. :)

http://www.geceucusu.com/Gece-Ucusuve39na-...nuz--t2626.html

Yüz karasımıyım? Hee olabilir. Daha evin balkonunda bir adet 750 cc 4 silindirli motor duruyor. Tüm parçaları hazır. El atacak Mertol bekliyor. Açıkcası stop lambası pek önceliğimde değil. Bir ara hatun ne var ne yok toparlayıp atmazsa yaparız birşeyler.. :D

edit : linki unutmuşum

tarihinde Mertol Kip tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Tahir Arıt

Ben anketi okumadan direk Servet abi seni işaretledim... Aaaaa birde baktım en kötüyü seçiyolarmış :D)))))))

Napalım abi oylar herzaman sana iyide olsan kötüde olsan :rolleyes:)

İletiyi paylaş

Mehmet Özyürek

Bu konu işin espirisi arkadaşlar... Ciddiye almayın..

Geçmiş yıllarda ciddiye alıp küsenler olduğu için, özellikle küsmeyecek kişiler seçilmiştir, diye tahmin ediyorum..

Mertol bu işlerde gerçek bir üstaddır..

Şmkansızı bilmez, elinden bir şey kurtulmaz, ama eli ağırdır.. :D

Benim focusa mercek taktığımda, gerekli gazı ve bilgiyi kendisinden almıştım..

İletiyi paylaş

Cüneyt Güven

mehmet kardeşim stop a yazık olmuş :D

İletiyi paylaş

Misafir
Ben anketi okumadan direk Servet abi seni işaretledim... Aaaaa birde baktım en kötüyü seçiyolarmış :D)))))))

Napalım abi oylar herzaman sana iyide olsan kötüde olsan :rolleyes:)

Tahir cenazede buluşamadık.Namazdan sonra mezarlığa geçmedim.Tekrar başın sağ olsun...

ama eli ağırdır.. :)

Benim focusa mercek taktığımda, gerekli gazı ve bilgiyi kendisinden almıştım..

Üşengeçliğin kimden bulaştığı çıktı ortaya :)

İletiyi paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...