• Duyurular

• Selçuk Keleş

Halojen farlara takılan H1/H4/H7/H11 tipi xenon kitler ve led ampullerle ilgili mesajlar   21-12-2015

Gece Uçuşu'nda mercekli ya da merceksiz halojen farlara takılan H1/H4/H7/H11 tipi xenon kitler ve led ampuller, stop/sinyal lambalarına takılan P21 tipi led ampullerle ilgili hiç bir konuya ya da mesaja yer verilmemektedir.

Güvenlik birinci önceliğimizdir.

Bu xenon kitler ve led ampuller farın odak ve geometrisine tam uymadığından yeterli ve düzgün aydınlatma sağlayamamakta, diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmakta, aracın elektronik sisteminde sorun çıkarmakta ve sürüş güvenliğini düşürerek trafikte tehlike oluşturmaktadır. 

Bilgimizi ve tecrübemizi oem xenon/led mercek/yansıtıcı montajı üzerinde yoğunlaştıracağız. İç aydınlatmada led kullanımı konularında bir kısıtlama bulunmamaktadır. 

Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, cevap yazmakta ya da mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir.
Ertan Ön

Polo 9N mercekli fara angel eye uygulaması

Recommended Posts

Ertan Ön    0
Ertan Ön

Merhaba... arkadaşlar mercekli fara angel eye yerleştirmeyi düşünüyorum. jsv.nin angel halkalarını alıp farı açarak içine yerleştiricem fakat daha önce böle bişi yapmadım. nası yapılabilir bilgisi olan var mı?

1- Acaba far tabanına mı yerleştirmek lazım? nası bir yapıştırıcı kullanmak uygun olur?

2- Ya da merceğin etrafına bir şekilde ayaklar yaparak öyle mi yrleştirmek lazım?

3- Elektrik bağlantısı nasıl olacak?

Jsv'nin halkalarını bu linkte görebilirsiniz ama kısa bi üyelik işlemi gerekiyor

http://www.jsvracing.com/Tr/

yada uğraşmayın ekte verdim bi foto

benim aracım polo 9n 2004 model

yardımlarınız ve düşüncelerinizi bekliyorum teşekkürler... ;)

post-488-1164955010_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Orkan Nar    0
Orkan Nar

elektrik bağlantısını parklardan paralel kablo çekerek yapacaksın. angel'ları yapıştırırken şeffaf ve ısıya dayanıklı bir yapıştırıcı kullanman lazım. eğer farlarının resmini koyarsan montaj için fikir söyleyebiliriz...

İletiyi paylaş

Ertan Ön    0
Ertan Ön
elektrik bağlantısını parklardan paralel kablo çekerek yapacaksın. angel'ları yapıştırırken şeffaf ve ısıya dayanıklı bir yapıştırıcı kullanman lazım. eğer farlarının resmini koyarsan montaj için fikir söyleyebiliriz...

tabi farların resmini koyarım... şuan ank.dayım araba malatyada haftaya resimleri eklerim şu 9N pololardan çift farlı kasa... mercdedesin clk.ların eski kasalarına benzeyen far şekli...

İletiyi paylaş

Ertan Ön    0
Ertan Ön
http://www.tuningteile.de/produkte/VW/28/40/40310

sanırım farlarını böyle yapmak istiyorsun. resimdeki gibi halkaları projektörün sonuna sabitleyebilirsin...

evet öyle yapıcam sanırım fakat o farda direkt angellar için kanal şeklinde yer mevcut tek başıma bu işi kıvırmam biraz zor olacak galiba... peki ankarada bu işi yaptırabileceğim bi yer var mı biliyo musun?

İletiyi paylaş

Orkan Nar    0
Orkan Nar

malesef öyle bir yer bilmiyorum...

İletiyi paylaş

Cem Temizsoylu    1
Cem Temizsoylu

Şaşmaz 29. sokakta Stop 2002 var, onlar yardımcı olurlar sana.

İletiyi paylaş

Ertan Ön    0
Ertan Ön

saolasın çok teşekkürler yarın bi uğruyayım ama araba burda diil ya neyse bilgi alalım sonra geliris artık tekrar çok teşekürler...

İletiyi paylaş

Ertan Ön    0
Ertan Ön

çok teşekkürler kardeş dediğin tere gittim baya yardımcı oldular fiyatlarda ii sayılır...

bi şey daha acaba mercekte yaptırmalı mı ne dersin? ben şuan farları aydınlatmasında çok memnunum ama ?

İletiyi paylaş

Çağrı Bayraktar    0
Çağrı Bayraktar

Merhabalar. Aracım başlıkta belirttiğim gibi Polo 9N. Uzun zamandır almayı düşündüğüm FK Angel Eye ön farlar için yeterli bütçeyi ayarlamışken; son anda bu farlar hakkında bazı duyumlar aldım.

Farların merceklerinin kalitesiz, dolayısıyla aydınlatmasının da kötü olduğunu duydum. Ürünü satan arkadaşa sordum ancak böyle bir durum olmadığını söyledi.

Sizlerden bu konuda yardım bekliyorum, farların görüntüsü gayet şık olmasına rağmen; aydınlatmasında bahsedildiği gibi bir zayıflık var mı merak ettim. Aldıktan sonra pişman olursak, faydası olmayacak çünkü.

Şlginiz için şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

Mehmet Özyürek    605
Mehmet Özyürek

Duyduklarınız doğru.. Satıcı da muhtemelen hiç kaliteli far kullanmamıştır..

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş    1.851
Selçuk Keleş
Merhabalar. Aracım başlıkta belirttiğim gibi Polo 9N. Uzun zamandır almayı düşündüğüm FK Angel Eye ön farlar için yeterli bütçeyi ayarlamışken; son anda bu farlar hakkında bazı duyumlar aldım.

Farların merceklerinin kalitesiz, dolayısıyla aydınlatmasının da kötü olduğunu duydum. Ürünü satan arkadaşa sordum ancak böyle bir durum olmadığını söyledi.

Sizlerden bu konuda yardım bekliyorum, farların görüntüsü gayet şık olmasına rağmen; aydınlatmasında bahsedildiği gibi bir zayıflık var mı merak ettim. Aldıktan sonra pişman olursak, faydası olmayacak çünkü.

Şlginiz için şimdiden teşekkürler.

Forumda "angel" kelimesiyle arama yaparsan bol bol negatif yorum bulabilirsin. Ben performans anlamında pozitif bir geridönüş hiç duymadım şimdiye kadar.

İletiyi paylaş

Çağrı Bayraktar    0
Çağrı Bayraktar
Forumda "angel" kelimesiyle arama yaparsan bol bol negatif yorum bulabilirsin. Ben performans anlamında pozitif bir geridönüş hiç duymadım şimdiye kadar.

Peki yapmam gereken nedir? Angellı, mercekli bir far için illa ki açıp mı yapılması gerekiyor? Eğer öyle ise onun ücreti ne kadar olur?

İletiyi paylaş

Kadir Eren    0
Kadir Eren

....

tarihinde Kadir Eren tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Murat Ş.    5
Murat Ş.

aman angel eye farların aydnlatmaları ck berbat bulaşmayn derm

İletiyi paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap