• Duyurular

  • Selçuk Keleş

   Halojen farlara takılan H1/H4/H7/H11 tipi xenon kitler ve led ampullerle ilgili mesajlar   21-12-2015

   Gece Uçuşu'nda mercekli ya da merceksiz halojen farlara takılan H1/H4/H7/H11 tipi xenon kitler ve led ampuller, stop/sinyal lambalarına takılan P21 tipi led ampullerle ilgili hiç bir konuya ya da mesaja yer verilmemektedir.

   Bu xenon kitler ve led ampuller farın odak ve geometrisine tam uymadığından yeterli ve düzgün aydınlatma sağlayamamakta, homojen dağılmayan ışığı nedeniyle diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmakta, aracın elektronik sisteminde sorun çıkarmakta, yüksek renk sıcaklığı nedeniyle göz hassasiyetini azaltmakta ve sürüş güvenliğini düşürerek trafikte tehlike oluşturmaktadır. 

   Güvenlik birinci önceliğimizdir.

   Bilgimizi ve tecrübemizi oem xenon/led mercek/yansıtıcı montajı üzerinde yoğunlaştıracağız. İç aydınlatmada led kullanımı konularında bir kısıtlama bulunmamaktadır.
   Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, cevap yazmakta ya da mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir.
Ozan Kar

Sanel 912 bağlantı

Recommended Posts

Ozan Kar    12
Ozan Kar

merhaba,

1 nolu pinde devamlı + olmalımı yoksa düğmeye basıp bırakınca çalışırmı?

İletiyi paylaş


Link to post
Muhammed Andı    0
Muhammed Andı

sitesinde anlatilana gore 1 nolu bacak + tetik bacagi. buton dendigine gore basip birakinca calismasi lazim. aksi halde sabit + olmasi gerekseydi, firma semadakine buton degil anahtar derdi. ustelik anahtar olsaydi, geri kapatmadigin surece kontagi kapatip tekrar actiginda devre tekrar calisirdi.

İletiyi paylaş


Link to post
Ozan Kar    12
Ozan Kar

teşekkür ederim abi sen olmasan bu iş bitmezdi valla :D şimdi bi başlık daha açıcam onada yardım edersen çok sevinirim :bomb:

İletiyi paylaş


Link to post

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap