İçeriğe Yönlendir
Selçuk Keleş

Gece Uçuşu stickerının dağıtımı devam ediyor

Recommended Posts

Selçuk Keleş

Süleyman Çelik

Furkan Bayraktar

Serhat Vural

Cavit Doğan

Serkan Sarı

Şhsan Karaman

Metin Ak

stickerlarınız adresine gönderilmiştir.

İletiyi paylaş

Doğukan D. Şenkal

Merhaba yeni üye oldum ben.Birkaç yıldır bu forumu biliyorum ve bilgilerinden yararlanıyordum üye olmak şimdiye nasipmiş :) stickerlar çok güzel olmuş ama merceksiz xenonlarımla takmayayım en iyisi ben :)

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

Merhaba, sticker taleplerini e-mail ile alıyorum artık. Bir kaç kişiden gelen isteği önümüzdeki günlerde göndereceğim.

İletiyi paylaş

Emre Gülen

Merhabalar Selçuk Bey siteye yeni üye oldum. Çok harika bir site olmuş gerçekten ellerinize ve emeğinize sağlık.

Stiker konusunda elinizde mevcut var ise bende istiyorum.

Emre GÜLEN

Nevşehir Adalet Sarayı

İletiyi paylaş

Zafer Ayvacı

Ben de istiyorum bu çıkartmadan abi. Elin değerse araya sıkışayım.

Benim de adres belli her daim, Karabük Adliyesi Merkez Karabük.

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

Merhabalar Selçuk Bey siteye yeni üye oldum. Çok harika bir site olmuş gerçekten ellerinize ve emeğinize sağlık.

Emre GÜLEN

Nevşehir Adalet Sarayı

Birer adet yeterli mi ?

İletiyi paylaş

Zafer Ayvacı

Birer adet yeterli mi ?

Benim için yeterli.

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

Emre GÜLEN

Nevşehir Adalet Sarayı

Stickerlarınız adresinize postalanmıştır. Bir kaç gün içinde elinizde olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut

Selçuk Abi GeceUcusu sticker ımızı daha farklı font ve zeminde yeniden tasarlamak veya bununla ilgili öneride bulunmak mümkünmüdür? :unsure:

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

Selçuk Abi GeceUcusu sticker ımızı daha farklı font ve zeminde yeniden tasarlamak veya bununla ilgili öneride bulunmak mümkünmüdür? :unsure:

Kısa vadede değişiklilk yapmamız mümkün görünmüyor. 1000 adet bastırmıştım ve elimde epey var. Aslında bu tasarım da güzel yani, önerin nedir ?

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut

Sticker ları bu kadar adetli yaptırdığınızı bilmiyordum :unknw: Ben TRS nin sticker ını küçük ve farlara yapışabildiği için çok beğeniyorum,bir dahaki sefere buna benzer birşey tasarlanabili mi?

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

Sticker ları bu kadar adetli yaptırdığınızı bilmiyordum :unknw: Ben TRS nin sticker ını küçük ve farlara yapışabildiği için çok beğeniyorum,bir dahaki sefere buna benzer birşey tasarlanabili mi?

Örnek verir misin ?

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut

Buna benzer bir şey olabilir mi?Sadece farklı renklerde yazının olduğu,renkli zeminin olmadığı bir sticker :)

post-4834-0-23977000-1331228466.jpg

post-4834-0-15918300-1331228483.jpg

post-4834-0-26465000-1331228498.jpg

post-4834-0-95289300-1331229875.jpg

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

Şeffaf arkadan yapıştırmalı sticker diyorsun, dış etkenlere karşı korumasız olduğundan pek kullanışlı olmaz diye düşünüyorum.

Stickerları yaptırırken farın içinde içten yapıştırılabilecek küçük bir sticker da olabilir mi diye düşünmüştüm ancak ısıdan dolayı eriyip kötü bir görüntü oluşturabilir diye üzerinde durmadım.

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut

Şeffaf arkadan yapıştırmalı sticker diyorsun, dış etkenlere karşı korumasız olduğundan pek kullanışlı olmaz diye düşünüyorum.

Stickerları yaptırırken farın içinde içten yapıştırılabilecek küçük bir sticker da olabilir mi diye düşünmüştüm ancak ısıdan dolayı eriyip kötü bir görüntü oluşturabilir diye üzerinde durmadım.

Anladım Selçuk Abi,teşekkür ederim...

İletiyi paylaş

Mustafa Alpay Sönmeztürk

Selçuk beyin gönderdiği stickerler bugün itibari ile elime ulaştı. Sağolsun ücretinide ödemiş. Bende İşyerinde arabanın camı kirli diye yapıştırmadım ancak demin işyerinden eve gelir gelmez arka camı ıslak mendille silip bezle kurulayıp resimlerini çektim. Ayrı bir hava kattı aracıma. Teşekkür ederim.

img0351ch.jpgimg0352lci.jpg

İletiyi paylaş

Zafer Ayvacı

Stickerlarınız adresinize postalanmıştır. Bir kaç gün içinde elinizde olur.

Teslim aldım abi. Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

Güle güle kullanın :) önerim ortaya değil de üst köşelerden birine yapıştırmanız.

İletiyi paylaş

Mustafa Alpay Sönmeztürk

Güle güle kullanın :) önerim ortaya değil de üst köşelerden birine yapıştırmanız.

Fotoda dikkat ettiyseniz yapıştırdıgım yerin tam üstünde 3. stop lambası var daha fazla üste yapıştıramadım. Aracın arka camının oval olması sebebiyle köşelerdede düzgün durmayacaktı. En uygun yer bence orasıydıki akşam frene basınca sanki sticker kendinden ışıklıymış gibi yanar gibi oluyor :)

İletiyi paylaş

Kasım Ural

Stickerlar elime ulaştı Teşekkürler.3mn9c.jpg

tarihinde Kasım Ural tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Mustafa Alpay Sönmeztürk

Bu işlere meraklı olan ve kendi çapındada mercek montajını yapan elektrikçi arkadaşımın arabasınada uyguladık.

fotoraf1qd.jpg

İletiyi paylaş

Zafer Ayvacı

Biraz modifiye ettim ama aceleyle yapıştırdım şimdilik :)

IMAG0014.jpg

IMAG0015.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mustafa Karaaslan

vayyy zafer abi stıcker yapmışız şahane :):good1:

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Hasan Kocaman

Gece Uçuşu stickerımız hazır. Camınızda yerini hazırlayın :)

Sticker adresinize posta yoluyla ücretsiz olarak gönderilecektir. Ölçüleri 6x26 cm'dir.

İstekleriniz için ad-soyadınızı, istediğiniz adedi ve adresinizi bu konuya mesaj atmanız yeterli.

sticker gonderımı devam edıyormu

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

sticker gonderımı devam edıyormu

Evet, adres ve adedi bildirirsen gönderebilirim. Bilgileri e-mail ile de gönderebilirsin.

İletiyi paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...