İçeriğe Yönlendir
Selçuk Keleş

Gece Uçuşu stickerının dağıtımı devam ediyor

Recommended Posts

Ersin Ertin

Teşekkürler Selçuk Hocam

Stickerim an itibari ile gelmiştir . En kısa zaman da yapıstırıp yükleyeceğim fotolarımı :bravo:

İletiyi paylaş

Ali Uslu

ali uslu esentepe mah ali şimşek mah no 4 daire 1 beyşehir konya adresine 2 adet gece uçuşu sticker istiyorum teşekkür ederim

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

ali uslu esentepe mah ali şimşek mah no 4 daire 1 beyşehir konya adresine 2 adet gece uçuşu sticker istiyorum teşekkür ederim

Stickerlarınız adresinize postalandı, bir kaç güne sizde olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Hami Erışık

hami ERIŞIK..bahçeli evler mah.zübeyde hanım sokak.demiraslan apt.no=32 kat.1 d6.MERKEZ/BALIKESİR. 3adet mümkünse tabi.saygılar.

tarihinde Hami Erışık tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

hami ERIŞIK..bahçeli evler mah.zübeyde hanım sokak.demiraslan apt.no=32 kat.1 d6.MERKEZ/BALIKESİR. 3adet mümkünse tabi.saygılar.

Az önce postaya verdim. Bir kaç güne kadar gelmesi lazım. Ulaşınca geri bilgi verir misiniz ?

İletiyi paylaş

Hami Erışık

Az önce postaya verdim. Bir kaç güne kadar gelmesi lazım. Ulaşınca geri bilgi verir misiniz ?

teşekkürler,bide ford club.tr verseydi,zevkle yapıştırırdık arabaya neyse.saygılar..elime ulaşınca bilgi veririm.teşekkürler.

tarihinde Hami Erışık tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Ali Uslu

şelçuk abi stickerler geldi 1arabaya yapıştırdım digerinide motora yapıştıracam cok sagol teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Hami Erışık

selçuk bey 15.07.2013 tarihinde göndermiş oldugunuz sticker,lar hala elime ulaşmadı bilginize.hami.

İletiyi paylaş

Hami Erışık

selçuk bey 15.07.2013 tarihinde gönderdiginiz stickerlar,16 gün oldu elime ulaşmadı hala heralde ,tekrar göndermeniz mümkünmü acaba;hami erışık,bahçeli evler mah.zübeyde hanım sokak no;32,demiraslan apt.kt1/d6.merkez/balıkesir...3adet.saygılar

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

selçuk bey 15.07.2013 tarihinde gönderdiginiz stickerlar,16 gün oldu elime ulaşmadı hala heralde ,tekrar göndermeniz mümkünmü acaba;hami erışık,bahçeli evler mah.zübeyde hanım sokak no;32,demiraslan apt.kt1/d6.merkez/balıkesir...3adet.saygılar

Ok, göndereceğim. Balıkesir'in PTT'sinde biraz sorun var galiba, kargo bile 5 günde gidiyor. :)

İletiyi paylaş

Hami Erışık

Ok, göndereceğim. Balıkesir'in PTT'sinde biraz sorun var galiba, kargo bile 5 günde gidiyor. :)

abi benimki 17 gün oldu,heralde postacı kendi arabasına taktı galiba,tamam gönder abi elime geçince burdan yazarım.teşekkürler

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

abi benimki 17 gün oldu,heralde postacı kendi arabasına taktı galiba,tamam gönder abi elime geçince burdan yazarım.teşekkürler

:)

İletiyi paylaş

Onur Cem Şenel

Merhaba Selçuk Bey, 2 tane de bana gönderebilir misiniz?

tarihinde Onur Cem Şenel tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

Yeniden gönderdim. Umarım bu sefer sorun olmaz.

Merhaba Selçuk Bey, 2 tane de bana gönderebilir misiniz?

Onur Cem Şenel

Kale Mh. Kaptanağa Sk. Şenel Ap. No: 15 D: 5 İlkadım/Samsun

Gönderdim. Bir kaç güne kadar gelmesi lazım. Ulaşınca geri bilgi verir misiniz ?

İletiyi paylaş

Onur Cem Şenel

Gönderdim. Bir kaç güne kadar gelmesi lazım. Ulaşınca geri bilgi verir misiniz ?

Stickerlar gelmedi Selçuk Bey. Yeniden gönderme şansınız var mı?

İletiyi paylaş

Erman Pehlivan

Selçuk Bey bana da gönderir misiniz?

Erman PEHLİVAN

Alpkent Mahallesi 1049 Sokak Sancak Yapı apt. No:3 Kat:5 Daire:25

Torbalı/İZMİR

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş
Stickerlar gelmedi Selçuk Bey. Yeniden gönderme şansınız var mı?

Taahhütlü olarak yeniden gönderdim kesin gelir artık :)

Selçuk Bey bana da gönderir misiniz? Erman PEHLİVAN Alpkent Mahallesi 1049 Sokak Sancak Yapı apt. No:3 Kat:5 Daire:25 Torbalı/İZMİR

Gönderdim. Bir kaç güne kadar gelmesi lazım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Hami Erışık

selçuk bey,stickerler elime ulaştı.teşekkürler.

İletiyi paylaş

Şentürk Yıldız

Gece Uçuşu stickerımız hazır. Camınızda yerini hazırlayın :)

Sticker adresinize posta yoluyla ücretsiz olarak gönderilecektir. Ölçüleri 6x26 cm'dir.

İstekleriniz için ad-soyadınızı, istediğiniz adedi ve adresinizi bu konuya mesaj atmanız yeterli.

Gece Uçuşu stickerımız hazır. Camınızda yerini hazırlayın :)

Sticker adresinize posta yoluyla ücretsiz olarak gönderilecektir. Ölçüleri 6x26 cm'dir.

İstekleriniz için ad-soyadınızı, istediğiniz adedi ve adresinizi bu konuya mesaj atmanız yeterli.

Şentürk YILDIZ

2 adet

Beşevler Barış Mah.İzmiryolu Cad.

Aslankardeşler Apt. No:4/204

0.532.131 38 99

Megomar Ltd.Şti.

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

Şentürk YILDIZ

2 adet

Beşevler Barış Mah.İzmiryolu Cad.

Aslankardeşler Apt. No:4/204

0.532.131 38 99

Megomar Ltd.Şti.

Geçen hafta içi gönderdim.

İletiyi paylaş

Abdurrahim Tüfek

Bende isterimmm :) adresi nerden vereyim :)

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

Bende isterimmm :) adresi nerden vereyim :)

Burdan gönderebilirsin, veya mail ile : selcuk@geceucusu.com

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Abdurrahim Tüfek

Burdan gönderebilirsin, veya mail ile : selcuk@geceucusu.com

Çok Teşekkür Ederim abi :) İki tane aracımız var iki tane rica etsem olurmu :) ADRES:

Selahiye mah. 100.yıl bulvarı. 53 ler Sitesi. C Blok Daire No: 7

Abi bu arada kargo ücreti ne kadardı ve şeyi soracaktım bana FordClubTR stickerlerinden de lazım sende varmı abi samsundaki üyeleri sordum yok dediler bulabilirseniz mesaj atın dedim kimseden cevap gelmedi. eğer elinde varsa FCTR logo ve sticker de gönderebilirmisin :) Hayırlı günler

tarihinde Abdurrahim Tüfek tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Abdurrahim Tüfek

Belki lazım olur telefon numaram 05426626488

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

Çok Teşekkür Ederim abi :) İki tane aracımız var iki tane rica etsem olurmu :) ADRES:

Selahiye mah. 100.yıl bulvarı. 53 ler Sitesi. C Blok Daire No: 7

Abi bu arada kargo ücreti ne kadardı ve şeyi soracaktım bana FordClubTR stickerlerinden de lazım sende varmı abi samsundaki üyeleri sordum yok dediler bulabilirseniz mesaj atın dedim kimseden cevap gelmedi. eğer elinde varsa FCTR logo ve sticker de gönderebilirmisin :) Hayırlı günler

PTT ile gönderiyorum, ücretsiz. FCTR stickerım var ondan da 2 tane mi istiyorsun ?.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...