• Duyurular

• Selçuk Keleş

Merceksiz farlara xenon takılması ve H1/H4/H7 tipi xenon kitlerle ilgili mesajlar   22-12-2015

Gece Uçuşu'nda merceksiz farlara xenon takılması ve H1/H4/H7 tipi xenon kitlerle ilgili hiç bir konuya ya da mesaja yer verilmemektedir. Merceksiz fara takılan xenon kitler diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmakta ve trafikte tehlike oluşturmaktadır. Bu kitlerin aydınlatmaya da hiçbir katkısı yoktur. Xenona çevrim metodları ile ilgili detaylı bilgi Halojenden xenon / bi-xenona dönüşüm metodları linkinde bulunmaktadır. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, cevap yazmakta ya da mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir. Bilgimizi ve tecrübemizi sadece D2S/D1S xenon mercek montajı üzerinde yoğunlaştıracağız. Vereceğiniz cevaplarda bu kurala uymanızı rica ederim.
    • Selçuk Keleş

Gece Uçuşu stickerının dağıtımı devam ediyor   22-12-2015

Gece Uçuşu stickerımız hazır. Camınızda yerini hazırlayın Sticker adresinize posta yoluyla ücretsiz olarak gönderilecektir. Önden yapışkanlı olup iç tarafa uygulanabilir. Ölçüleri 6x26 cm'dir. İstekleriniz için ad-soyadınızı, istediğiniz adedi ve adresinizi bu konuya mesaj atmanız yeterli.
    • Selçuk Keleş

Mercek montajı için usta tavsiyesi istenen mesajlar   22-12-2015

Gece Uçuşu'nda mercek montajı vb. işlemler için usta, montajcı, dükkan, web sitesi veya ticari amaçlı çalışan kişi tavsiyesi veya yönlendirmesi istenen mesajlara yer verilmemektedir. Gece Uçuşu, Araştır-Öğren-Uygula-Paylaş-Öğret-Geliştir prensibiyle, modifikasyonunu kendisi yapmayı amaçlayan diğer üyelere (ve misafirlere) bilgi verip, yol göstererek yardımcı olmayı hedefleyen, hiç bir çıkar gözetmeyen bir oluşumdur. Bu tip tavsiye ve yönlendirmeler forumu kullanım amacından dışarı çıkarmaktadır, bilginin ve tecrübenin birikimini, aktarımını engellemektedir ayrıca mesaj kirliliği oluşturmaktadır. Aydınlatma uygulamasını dışarıda yaptırmış üyeler - tavsiye veya yönlendirmeye girmeden - yaptıkları uygulamayı paylaşabilirler. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir. Bu konuya üyelerimizin dikkat etmesini rica ediyorum.
Selçuk Keleş

Gece Uçuşu stickerının dağıtımı devam ediyor

Recommended Posts

Murat Dellal    1
Murat Dellal

Başkanım stickerımı bekliyorum çok sade ama şık olmuş ...

İletiyi paylaş

Muhammed Andı    0
Muhammed Andı

bugune kadar elin tavuguna dahi dişidir deyu kişt demedim ben yahu.! :) kizcagiz evde kalacakti, benim sebebim tamamen duygusal... amme hizmeti yapiyoz biz.! :D

İletiyi paylaş

Sercan Ağaoğlu    0
Sercan Ağaoğlu

Çok güzel olmuş emeğine sağlık :)

Bizde 2 araç var ve 1 tane de odama yapıştırmak için 3 tane alabilirmiyim :D

tarihinde Sercan A?ao?lu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Cemil Çınar    0
Cemil Çınar

Çok güzel olmuş, ellerinize sağlık

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş    1.692
Selçuk Keleş
Çok güzel olmuş emeğine sağlık :)

Bizde 2 araç var ve 1 tane de odama yapıştırmak için 3 tane alabilirmiyim :D

Sercan, senden adres bilgisi bekliyorum. Göztepe ya da M.köy'e yakınsan elden teslim de olur. :)

Olcay Kışlalı

Cemil Çınar

Hasan Erzik

Turgut Karaçoban

Murat Dellal

Muharrem Kılıç

Yusuf Güneş

Asım Türkoğlu

stickerlarınız adreslerinize gönderilmiştir. Güle güle kullanın. :) Muhtemelen hafta içinde sizde olur.

İletiyi paylaş

Servet Aydın    1.110
Servet Aydın

Kargo şirketi yaşadı.Bari kargolarını biz ödesek

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Hüseyin Hoca    38
Hüseyin Hoca

Stlcker'den daha önce buraya yazıp istediğimi sanıyordum. Aradım mesajımı göremedim. Sanırım kafada hatlar karışmış o aralar. :) özelden bilgilerimi ilettim. Şimdiden teşekkürler..

İletiyi paylaş

Güven Özer    0
Güven Özer

Selçuk Abi stickerler için teşekkürler emeğine eline salık.

post-3472-1267369740_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Mehmet Özyürek    590
Mehmet Özyürek

Çok yakıştı...

resim_621520267.JPG

İletiyi paylaş

Servet Aydın    1.110
Servet Aydın

Güzele ne yakışmazki :)

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş    1.692
Selçuk Keleş
Çok yakıştı...

Sağlı sollu güzel olmuş :)

İletiyi paylaş

Mehmet Özyürek    590
Mehmet Özyürek
Güzele ne yakışmazki :)

Bide senin cipi görsek... ;)

Sağlı sollu güzel olmuş :)

Güzel oldu... Ama seninki bi ayrı güzel durdu... Ben tez zamanda diğerini dağıtıp bitirmeliyim.. :D

Logo isteyene sticker göndereyim... Sonra sticker bastırayım.. ;)

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş    1.692
Selçuk Keleş
Kargo şirketi yaşadı.Bari kargolarını biz ödesek

Kargo kullanmıyorum.

PTT hem ucuz (1.1 TL), hem de hızlı. :)

Sticker zarfı PTT ile Adana'ya bile 4 iş günü sonra gitti, 7 TL. kargo masrafı ödemeye hiç gerek yok. Devir tasarruf devri ;)

İletiyi paylaş

Hüseyin Hoca    38
Hüseyin Hoca

Yalovaya ne zaman çıkar. Yalova ptt çiftlikköy şubesinden alabilirim.

İletiyi paylaş

Muharrem Kılıç    0
Muharrem Kılıç

bu gün stickerlarım geldi. teşekürler.

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş    1.692
Selçuk Keleş
Yalovaya ne zaman çıkar. Yalova ptt çiftlikköy şubesinden alabilirim.

Her c.tesi topluca gönderiyorum. Hafta içi göndermem çok zor.

İletiyi paylaş

Cemil Çınar    0
Cemil Çınar
Sercan, senden adres bilgisi bekliyorum. Göztepe ya da M.köy'e yakınsan elden teslim de olur. :)

Olcay Kışlalı

Cemil Çınar

Hasan Erzik

Turgut Karaçoban

Murat Dellal

Muharrem Kılıç

Yusuf Güneş

Asım Türkoğlu

stickerlarınız adreslerinize gönderilmiştir. Güle güle kullanın. ;) Muhtemelen hafta içinde sizde olur.

Teşekkür ederim az önce elime geçti. Ben 2 tane istemiştim. 3 tane göndermişsiniz. Yedekte bulunsun değil mi ;) Bakarsın piyango vurur arabayı değiştiririz.

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş    1.692
Selçuk Keleş
Teşekkür ederim az önce elime geçti. Ben 2 tane istemiştim. 3 tane göndermişsiniz. Yedekte bulunsun değil mi :) Bakarsın piyango vurur arabayı değiştiririz.

Yapıştırırken sorun çıkabilir diye fazla gönderiyorum. Başka bir arabaya da yapıştırmak isteyebilirsiniz belki ;)

İletiyi paylaş

Servet Aydın    1.110
Servet Aydın

Stickeri yapıştırmadan önce yapışacak yüzeye camsil sıkın zemin ıslak vaziyette iken stickeri istediğiniz şelikde camın üzerinde kaydırıp hizalayın,ıslak yüzeyi ve stickerin altındaki ıslaklığı plastik spatula yada bez ile silin,hem hava baloncuğu hemde yamuk yapıştırma olmaz.

İletiyi paylaş

Erciyes Hacıalioğlu    0
Erciyes Hacıalioğlu
Stickeri yapıştırmadan önce yapışacak yüzeye camsil sıkın zemin ıslak vaziyette iken stickeri istediğiniz şelikde camın üzerinde kaydırıp hizalayın,ıslak yüzeyi ve stickerin altındaki ıslaklığı plastik spatula yada bez ile silin,hem hava baloncuğu hemde yamuk yapıştırma olmaz.

Açıklama için teşekkürler...

Bende istiyorum bunlardan. Arada benim araç stickersız kalmasın.

İletiyi paylaş

Asım Türkoğlu    0
Asım Türkoğlu

Selçuk hocam uğraştığın için teşekkürler.

Henüz elime ulaşmadı sticker. Muhtemelen bugün yarın gelir.

Şayet fazladan sticker gönderdi isen oto elektrikçimin camına yapıştırırım birisini de :biggrin:

İletiyi paylaş

Asım Türkoğlu    0
Asım Türkoğlu

Stickerlar elime ulaştı hocam.

Tekrar teşekkürler.

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş    1.692
Selçuk Keleş
Stickerlar elime ulaştı hocam.

Tekrar teşekkürler.

:biggrin:

İletiyi paylaş

Fatih Özbaş    390
Fatih Özbaş

bana da gönderiyor musunuz? :D

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş    1.692
Selçuk Keleş
bana da gönderiyor musunuz? :D

Evet, istekler biriktirilip c.tesi günleri postaya veriliyor.

İletiyi paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap