• Duyurular

  • Selçuk Keleş

   Halojen farlara takılan H1/H4/H7/H11 tipi xenon kitler ve led ampullerle ilgili mesajlar   21-12-2015

   Gece Uçuşu'nda mercekli ya da merceksiz halojen farlara takılan H1/H4/H7/H11 tipi xenon kitler ve led ampuller, stop/sinyal lambalarına takılan P21 tipi led ampullerle ilgili hiç bir konuya ya da mesaja yer verilmemektedir.

   Güvenlik birinci önceliğimizdir.

   Bu xenon kitler ve led ampuller farın odak ve geometrisine tam uymadığından yeterli ve düzgün aydınlatma sağlayamamakta, diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmakta, aracın elektronik sisteminde sorun çıkarmakta ve sürüş güvenliğini düşürerek trafikte tehlike oluşturmaktadır. 

   Bilgimizi ve tecrübemizi oem xenon/led mercek/yansıtıcı montajı üzerinde yoğunlaştıracağız. İç aydınlatmada led kullanımı konularında bir kısıtlama bulunmamaktadır. 

   Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, cevap yazmakta ya da mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir.
  • Selçuk Keleş

   Gece Uçuşu stickerının dağıtımı devam ediyor   22-12-2015

   Gece Uçuşu stickerımız hazır. Camınızda yerini hazırlayın Sticker adresinize posta yoluyla ücretsiz olarak gönderilecektir. Önden yapışkanlı olup iç tarafa uygulanabilir. Ölçüleri 6x26 cm'dir. İstekleriniz için ad-soyadınızı, istediğiniz adedi ve adresinizi bu konuya mesaj atmanız yeterli.
  • Selçuk Keleş

   Mercek montajı için usta tavsiyesi istenen mesajlar   22-12-2015

   Gece Uçuşu'nda mercek montajı vb. işlemler için usta, montajcı, dükkan, web sitesi veya ticari amaçlı çalışan kişi tavsiyesi veya yönlendirmesi istenen mesajlara yer verilmemektedir. Gece Uçuşu, Araştır-Öğren-Uygula-Paylaş-Öğret-Geliştir prensibiyle, modifikasyonunu kendisi yapmayı amaçlayan diğer üyelere (ve misafirlere) bilgi verip, yol göstererek yardımcı olmayı hedefleyen, hiç bir çıkar gözetmeyen bir oluşumdur. Bu tip tavsiye ve yönlendirmeler forumu kullanım amacından dışarı çıkarmaktadır, bilginin ve tecrübenin birikimini, aktarımını engellemektedir ayrıca mesaj kirliliği oluşturmaktadır. Aydınlatma uygulamasını dışarıda yaptırmış üyeler - tavsiye veya yönlendirmeye girmeden - yaptıkları uygulamayı paylaşabilirler. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir. Bu konuya üyelerimizin dikkat etmesini rica ediyorum.
Mustafa Bağseven

Farda ledli strobe efektleri

Recommended Posts

Mustafa Bağseven    171
Mustafa Bağseven

http://video.yahoo.com/watch/6420527/16649158

Şu an birkaç arkadaşımın özel istegi üzerine böyle bi çalışma için 1 haftadır falan yeniden mikroişlemciye kod yazıyorum.Videodaki efektlerin hepsi olmıcak.Videoda arka stoplarla birlikte 6 tane çıkış var. Ben 2 çıkışa düşürecem biri sağ far digeri sol farda olcak. Animasyonların en güzellerini ayıklayıp bi sistem kuruyorum şu an.Videoda çogu animasyon zaten gereksiz.Piyasadaki çin malı çakarları da begenmiyorum.Çok hızlı çakmıyorlar.Uygulama her fara 4 tane superfluks ledler koyulmak şartıyla aracın farlarına uygulansa sizce güzel olurmu?Tek butonla animasyonlar arası geçiş olcak.Elektrik kesilip tekrar geri verildiginde hangi animasyondaysa ordan devam etcek.

İletiyi paylaş


Link to post
Servet Aydın    1.150
Servet Aydın

Aslında onarım yaptığım forkliftlerin önlerine ve arkalarına olur.Mandalina adetli yapabilirmisin?

İletiyi paylaş


Link to post
Mustafa Bağseven    171
Mustafa Bağseven

Özelden mesaj yolladım abi.Bu arada video bana ait degil.Youtube açamayanlar için bilerek yahooya yükledim.Henuz kodları yazmakla meşgulum.Videoyu tesadufen nette buldum.Yapan adama mesaj attım ama cevap vermedi.Zaten kolay kolayda pic kodlarını vericegini sanmıyorum.Kodları verse de hangi dille yazdıgı da önemli.C diliyle yazdıysa işime yaramaz.Ben basicle şu an aynısını oluşturmak için kod yazıyorum

İletiyi paylaş


Link to post

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap