Mustafa Bağseven

F1 style çakar fren lambası uygulaması

Recommended Posts

Etem Emre Çalışkan
20 saat önce, Mahmut Akbulut yazdı:

Bagaj kapağındaki stop lambasına elektrik gelip gelmediğini kontrol ettiniz mi? Yada şase alıp almadığını ?

Elektrik geliyor ama f1 çakar modülü cakar yapmıyor 2 tane cakar modülü denedim olmadı

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut
2 saat önce, Etem emre çalışkan yazdı:

Elektrik geliyor ama f1 çakar modülü cakar yapmıyor 2 tane cakar modülü denedim olmadı

Peki o zaman  bağlantı yapacağınız kablolara standart bir ampul bağlayıp deneyebilir misiniz? Sanki şase problemi yada bağlantıda bir hata yapılıyor gibi geldi bana !!!

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut

Modülü araç aküsünden enerji vererek denediniz mi? yani modülde sıkıntı olmadığına emin miyiz? 

İletiyi paylaş

Etem Emre Çalışkan
2 saat önce, Mahmut Akbulut yazdı:

Modülü araç aküsünden enerji vererek denediniz mi? yani modülde sıkıntı olmadığına emin miyiz? 

Aküde denemedim modülü şasede problem olsa led stop yanarmı ki

İletiyi paylaş

Mustafa Bağseven

Bu problemin nedeni tamamen araçtan kaynaklı..

Geçenlerde bir vw caravella için aynı modülü ben de yaptım.Araç sahibi Kocaelideydi.5 tane modül denemiş hiçbiri yakmamış 3. stop lambasını..Benimkini denedi yine olmadı.

En son başka bir modülle hallettigini söyledi.Ve benım yaptıgı modülü de daha düşük modelli bir caravelleya taktıgını söyledi.

Bu problemle şimdiye kadar vw caravella ve hyundai i20 de karşılaştım.Hatta Servet abiyi falan arayıp sormuştum...Çok sık karşılaşmadıgım bir problem oldugundan çok da üzerine gitmedim 

İletiyi paylaş