• Duyurular

  • Selçuk Keleş

   Halojen farlara takılan H1/H4/H7/H11 tipi xenon kitler ve led ampullerle ilgili mesajlar   21-12-2015

   Gece Uçuşu'nda mercekli ya da merceksiz halojen farlara takılan H1/H4/H7/H11 tipi xenon kitler ve led ampuller, stop/sinyal lambalarına takılan P21 tipi led ampullerle ilgili hiç bir konuya ya da mesaja yer verilmemektedir.

   Güvenlik birinci önceliğimizdir.

   Bu xenon kitler ve led ampuller farın odak ve geometrisine tam uymadığından yeterli ve düzgün aydınlatma sağlayamamakta, diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmakta, aracın elektronik sisteminde sorun çıkarmakta ve sürüş güvenliğini düşürerek trafikte tehlike oluşturmaktadır. 

   Bilgimizi ve tecrübemizi oem xenon/led mercek/yansıtıcı montajı üzerinde yoğunlaştıracağız. İç aydınlatmada led kullanımı konularında bir kısıtlama bulunmamaktadır. 

   Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, cevap yazmakta ya da mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir.
Hakan Arıbaş

Philips'ten otomobil aydınlatması için yeni bir LED: Luxeon Altilon

Recommended Posts

Hakan Arıbaş    10
Hakan Arıbaş

Altilon.jpg

Philips şu anda hali hazırda Audi R8'de kullanılan Luxeon Altilon power LED ürününün resmi duyurusunu yaptı.

4-chip'li Altilon LED 1000mA akım altında en az 850 lümen ışık verebiliyor ki bu değer AEC-Q101C onaylı bir değer. Işık sıcaklığı 5600K ve hem ECE hem de SAE ile uyumlu.

Altilon basın duyurusu ürünün küçüj boyutlarının, yüksek parlaklığının ve düşük enerji tüketiminin onu bir sonraki nesil oto aydınlatması için mükemmel bir seçim yaptığını söylüyor. Aynı duyuruda Altilon LED'lerin hem kısa/uzun farlarda hem gündür farlarında hem de sinyallerde kullanılabilir bir ürün olduğu da yazıyor.

Philips Frankfurt Motor Show'da (IAA) Altilon'u görücüye çıkarakmış :)

İletiyi paylaş


Link to post

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap