Bülent Uslu

VW bora xenonla far sensörü çalışmadı

Recommended Posts

Bülent Uslu

arkadaşlar 2004 boram var angel far taktım güzel memnunun arabama far sensörü bağladım ancak xenonlarda sensör çalışmadı tavsiyelerinizi beklerim teşekkürler

İletiyi paylaş

Misafir

xenonları söküp normal ampülde deneme yaptınmı?aracında patlak ampül uyarı sistemi varmı?

İletiyi paylaş

Bülent Uslu
xenonları söküp normal ampülde deneme yaptınmı?aracında patlak ampül uyarı sistemi varmı?

benim arabada patlak ampul uyarı sistemi yok olsa defalarca ampul değiştrdim arıza vermedi ben aracın orjinal farını değiştirip angellı xenon yaptım sensörü xenon a bağladım sensör devreye girmedi sonra sislerde denedim sensör çalıştı bunun üzerine 2 tane role yaptım xenonda çalıştı ama roleler hep arıza veriyo

hatırlarsan reno için sana sormuştum sen çalışır demiştin gerçektnde çalıştı ama reno daki aynadan orjinal sensördü benim boradaki sensör orjinal değil çıkma bir masaratti sensörü idi renoda h4 3 çok randımanlı ve güzel bundan ötürü bende bora için yedek sisli orjinal farlarım vardı sonar olsun fk olsun beş para etmez farlar o yüzden tekrar orjinal hale getirip h4 uzun kısa xenon takıcam ama dediğim gibi sensör herhalde yine xenonda çalışmıyacak

ankarada sens diye firma var onlara sordum role ile çalışır dediler onlarda tam emin değl gibi bende role ile uğraşmak istemedim

İletiyi paylaş