• Duyurular

  • Selçuk Keleş

   Merceksiz farlara xenon takılması ve H1/H4/H7 tipi xenon kitlerle ilgili mesajlar   22-12-2015

   Gece Uçuşu'nda merceksiz farlara xenon takılması ve H1/H4/H7 tipi xenon kitlerle ilgili hiç bir konuya ya da mesaja yer verilmemektedir. Merceksiz fara takılan xenon kitler diğer sürücülerin gözlerini kamaştırmakta ve trafikte tehlike oluşturmaktadır. Bu kitlerin aydınlatmaya da hiçbir katkısı yoktur. Xenona çevrim metodları ile ilgili detaylı bilgi Halojenden xenon / bi-xenona dönüşüm metodları linkinde bulunmaktadır. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, cevap yazmakta ya da mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir. Bilgimizi ve tecrübemizi sadece D2S/D1S xenon mercek montajı üzerinde yoğunlaştıracağız. Vereceğiniz cevaplarda bu kurala uymanızı rica ederim.
  • Selçuk Keleş

   Gece Uçuşu stickerının dağıtımı devam ediyor   22-12-2015

   Gece Uçuşu stickerımız hazır. Camınızda yerini hazırlayın Sticker adresinize posta yoluyla ücretsiz olarak gönderilecektir. Önden yapışkanlı olup iç tarafa uygulanabilir. Ölçüleri 6x26 cm'dir. İstekleriniz için ad-soyadınızı, istediğiniz adedi ve adresinizi bu konuya mesaj atmanız yeterli.
  • Selçuk Keleş

   Mercek montajı için usta tavsiyesi istenen mesajlar   22-12-2015

   Gece Uçuşu'nda mercek montajı vb. işlemler için usta, montajcı, dükkan, web sitesi veya ticari amaçlı çalışan kişi tavsiyesi veya yönlendirmesi istenen mesajlara yer verilmemektedir. Gece Uçuşu, Araştır-Öğren-Uygula-Paylaş-Öğret-Geliştir prensibiyle, modifikasyonunu kendisi yapmayı amaçlayan diğer üyelere (ve misafirlere) bilgi verip, yol göstererek yardımcı olmayı hedefleyen, hiç bir çıkar gözetmeyen bir oluşumdur. Bu tip tavsiye ve yönlendirmeler forumu kullanım amacından dışarı çıkarmaktadır, bilginin ve tecrübenin birikimini, aktarımını engellemektedir ayrıca mesaj kirliliği oluşturmaktadır. Aydınlatma uygulamasını dışarıda yaptırmış üyeler - tavsiye veya yönlendirmeye girmeden - yaptıkları uygulamayı paylaşabilirler. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek, mesaj göndermekte ısrar eden üyenin üyeliği iptal edilecektir. Bu konuya üyelerimizin dikkat etmesini rica ediyorum.
Mustafa Bağseven

Eclipse Sequential ledli stop lambası

Recommended Posts

Mustafa Bağseven    156
Mustafa Bağseven

Eclipse Sequential ledli stop lambası

Bu sistemin tamamını degil de sistemdeki kombinasyonlarından bikaç tanesini araca uygulamak mümkün müdür?Mesela sistemde araç sola sinyal verince sol stopun içindeki sinyal ledleri sağdan başlayıp sola dogru yürüyor.Aynı şey sağ sinyal için de geçerli.Bu yürüyen ışık devresiyle yapılabilir ama ortadaki gelip gitmeler için nasıl bi devre gerekir ?Ya da sizce bu ledli sistemi uygulasak polislerin gözüne batar mıyız?Sistem için mikro işlemci gerekli midir?Yürüyen lamba devresi kolay da diger taraf zor

Sistem hakkında ayrıntılı bilgiler aşagıdaki linkte mevcut ama ingilizce bi led sitesi.

http://www.hidplanet.com/forums/viewtopic.php?t=6596

tarihinde mandalina_ tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş


Link to post
Mustafa Bağseven    156
Mustafa Bağseven

evet arkadaşlar yokmu bilgisi veya fikri olan?

İletiyi paylaş


Link to post
Selçuk Keleş    1.780
Selçuk Keleş

Böyle bir uygulama trafik için tehlikeli olur, sürücülerin dikkatini dağıtacaktır. Yapılması illa ki mümkün bu konuda tecrübeli biri tasarlayabilir.

İletiyi paylaş


Link to post
Mehmet Özyürek    599
Mehmet Özyürek

Led tabela, yazı işi yapan her kes yapabilir...

Ama direk trafikten men bence...

İletiyi paylaş


Link to post
Sercan Keklik    2
Sercan Keklik

yürüyen dügün salonu

İletiyi paylaş


Link to post
Ahmet Kasapoğlu    7
Ahmet Kasapoğlu
yürüyen dügün salonu

+1000 :)

İletiyi paylaş


Link to post
Ali Saruhan    39
Ali Saruhan

adamlar çiğköftecinin led tabelasına araç takmışlar.inanılmaz ;)

İletiyi paylaş


Link to post

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap