Tanju Kurşunlu

Opel Astra H (2004-2009) xenon hakkında

Recommended Posts

Selçuk Keleş
2 saat önce, Orhan Emre Demiroğlu yazdı:

Mercekli xenonun yerini hiç bir şey tutamaz. Led ampulleri de önermediğimizden forumda konuşulması yasaklanmıştır.

İletiyi paylaş

Orhan Emre Demiroğlu
2 saat önce, Selçuk Keleş yazdı:

Mercekli xenonun yerini hiç bir şey tutamaz. Led ampulleri de önermediğimizden forumda konuşulması yasaklanmıştır.

Anladım yanlış anlaşılmadım umarım. Halojen yapılı fara led takmak değil amacım. Forum kurallarını okudum. Eski model olan aracımda xenon ballastı ve ateşleyicilerini bulmak problem olduğu için Mercekli farın d2s soketine özel üretilmiş ledi sordum. Daha önce denenmediği için kimsenin fikri yoksa eğer sıkıntı değil belki alıp denerim.

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş
37 dakika önce, Orhan Emre Demiroğlu yazdı:

Anladım yanlış anlaşılmadım umarım. Halojen yapılı fara led takmak değil amacım. Forum kurallarını okudum. Eski model olan aracımda xenon ballastı ve ateşleyicilerini bulmak problem olduğu için Mercekli farın d2s soketine özel üretilmiş ledi sordum. Daha önce denenmediği için kimsenin fikri yoksa eğer sıkıntı değil belki alıp denerim.

Işık gücünün zayıf olması, soğuk renkte ışık vermesi ve odak tutmaması gibi nedenlerden dolayı forumda tartışmıyoruz. Merceğe de taksanız sonuç değişmeyecektir. Deneyin tabii belki iyi sonuç çıkar kim bilir? :) 

• Beğen 1
  • Teşekkür et 1

İletiyi paylaş