İçeriğe Yönlendir
kerim kamanoğlu

Stop 2002 far temizleme pişmanlığı

Recommended Posts

kerim kamanoğlu

2011 model Ford Focus aracımın sol gündüz farı arızası nedeniyle farlarımı açtım kendim arızayı gideremeyince forum vasıtasıyla stop 2002 firmasında Metin Akgün bey e ulaştım samimi ve içten görüşmemiz sonucunda farlarımın profesyonel bir işletmede yapılacağını düşünerek kendim temizliği ve kapatmasını yapacağım farlarımı temizlik,far camlarını kapatma ve led tamiri için kargo ile Ankara ya gönderdim.Kargo dahil bu işlemler için 850 tl ücret istendi eksiksiz yatırdım kendi adıma bana düşeni yaptım ancak farlarım geldiğinde içinde plastik ufak parçalar olduğunu,özensiz paketlemeden dolayı kargo esnasında iki farımında köşe vida yerlerinin kırıldığını,sinyal lambalarının tam monte edilmemesinden dolayı yerinden çıktığını sol viraj lambalarının yanmadığını gördüm Metin beyle irtibata geçerek fotoğraflarını ve durumdan dolayı oluşan memnuniyetsizliğimi dile getirdim kendisi far temizleme ve cam kapatmayı başka bir firmaya yaptırdıklarını farları kargoyla göndermemi tamir edileceğini söyledi ancak kargo firmasına,özensiz paketleme ve işçiliklerini çok beğenmediğim firmaya gönderim yapmak istemediğimi kargo dahil 850 tl lik bir ticaret olmadığını kendilerini benim yerime koyup kendi belirleyecekleri bir meblanın iskonto edilmesini tarafıma gönderilmesi söyledim.Ancak Metin bey bana dönmedi kendisini aradığımda aracı firmanın patronunun şehir dışında olduğunu söyledi ama yine dönmedi demem o ki ticaret demek iki tarafında memnuniyeti ve hakkı gözetilerek yapılmalıdır para kazanılır ya da kaybedilir insan ise daha değerlidir....

İletiyi paylaş

Mustafa Bağseven

Far temizleme ve cam kapatmayı başkalarına yaptırma kısmında emin olamadım açıkçası.Adamların işi o zaten.

Google'da yorumlarda işçiliklerinden memnun kalan çok oldugu gibi olmayan da çok.

Şehir dışına far gönderme işi riskli bir iştir her zaman..Baloncuklu naylonla kat kat sarılması ve uygun koliye konulması gerekir.

İletiyi paylaş

Cengiz Çoban

Üzücü bir durum.

bu forumdan mı bulmuştunuz ilgili kişiyi.

İletiyi paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...