İçeriğe Yönlendir
Bekir Arslan

Pioneer Teyp Kapanıyor

Recommended Posts

Bekir Arslan

Pioneer mvh 125 ui teyp aldım 1 çift Pioneer 650 hoparlör var bu ikisinden başka bişi yok sesi belli bir seviyenin üstüne çıkarınça kapanıp açılıyor yardımçı olursanız sevinirim

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut

Teyp 4x50W  max. mofset çıkışlı , sürekli en fazla 20W verir , Pioneer 6x9 kolonlar 100W çeker , yani bu hoparlörleri bu teyple besleyemezsiniz . Sadece düşük seste dinlersiniz , volume yükselince teyp çıkışları korumaya alarak keser . Orijinal hoparlörler max. 20-30W çeker bu yüzden sorun olmaz .

Bu tarz işlemlerde amfi kullanmak en mantıklısı , 2 kanal küçük bir amfi ile orta seviyede ses alınır , ama doğru olanı kullanılan hoparlörlerin de amfi uyumlu olmasıdır ...

İletiyi paylaş

Bekir Arslan

Hoparlör rüde teyibide yeni aldım ikisinide sorguladım orjinel diyor hoparlör sahtemi yoksa anfimi lazım

Nasıl bı anfi önerirsiniz 

İletiyi paylaş

Bekir Arslan

Bide kontrol ettim orjinal çıktı YouTube de baktı vidyolara orjinel hepsi

İletiyi paylaş

Mahmut Akbulut
1 saat önce, Bekir Arslan yazdı:

Hoparlör rüde teyibide yeni aldım ikisinide sorguladım orjinel diyor hoparlör sahtemi yoksa anfimi lazım

Nasıl bı anfi önerirsiniz 

2 saat önce, Bekir Arslan yazdı:

Bide kontrol ettim orjinal çıktı YouTube de baktı vidyolara orjinel hepsi

Ürünler sahtedir diye bir beyanda bulunmadım , orijinal hoparlörden kastım araç üzerindeki fabrikasyon hoparlörlerdi . 

4 kanal stereo uygun fiyatlı bir amfi işinizi fazlasıyla görecektir , 300-400 TL sıfır fiyatları ,  temiz 2. el 150-200 TL eye bulunur ...

İletiyi paylaş

Bekir Arslan

Teşekürler

İletiyi paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...