İçeriğe Yönlendir
Erhan Akyüz

Toyota avensis gündüz led yakma

Recommended Posts

Erhan Akyüz

2012 model Avensis Elegant Extra aracıma Gündü ledi takmaya çalışırken sanırım sol farın devresine zarar verdim.sol  far gündüz farı yanmıyor.Ampul i yer değiştitirp bağladım yine sol taraf yanmıyır.park lambası konumunda iken yanıyor gündüz farı konumunda iken yanmıyor.Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlardan fikirlerini bekliyorum.ne yapılabilir?Daha önce böyle bir durum başına gelen oldumu acaba

İletiyi paylaş

Selçuk Keleş

Sigortasını kontrol ettiniz mi ?

İletiyi paylaş

Erhan Akyüz

Sigortası nerdedir acaba. Duya merhaba lektrik geliyor 

İletiyi paylaş

Sadettin Çiftçi
On 17.01.2021 at 01:45, Erhan AKYÜZ yazdı:

2012 model Avensis Elegant Extra aracıma Gündü ledi takmaya çalışırken sanırım sol farın devresine zarar verdim.sol  far gündüz farı yanmıyor.Ampul i yer değiştitirp bağladım yine sol taraf yanmıyır.park lambası konumunda iken yanıyor gündüz farı konumunda iken yanmıyor.Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlardan fikirlerini bekliyorum.ne yapılabilir?Daha önce böyle bir durum başına gelen oldumu acaba

Merhaba aynı 2012 avensis t27 bendede var sol far ledi iptal yanmıyor yardım lütfen

Sigorta kaynaklı değil sorun sigortaları sağlam 

Toyota avensis t27 far iç devre tamiri yapan arkadaşlar var ise yardım lütfen 

İletiyi paylaş

Mustafa Bağseven

Toyotada gündüz  farları ampül mü led mi?

Şayet led ise ledlerin sürücü kartı bozulmuştur.Tamiri zor.Diger sağlam olan kartın çektigi akım ve voltaj incelenip ona göre sıfırdan beyin yapılabilir.

İletiyi paylaş

Sadettin Çiftçi

Ledli üstünde led var ama parklar halojen birbirine bağlı paralarla led aynı yanıyor

15 saat önce, Mustafa Bağseven yazdı:

Toyotada gündüz  farları ampül mü led mi?

Şayet led ise ledlerin sürücü kartı bozulmuştur.Tamiri zor.Diger sağlam olan kartın çektigi akım ve voltaj incelenip ona göre sıfırdan beyin yapılabilir.

İletiyi paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...